Jocuri noi (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Vladaaaaaa! Cum ai ajuns in Mexic???? Ca eu nu vad decat primele doua episoade pe site!!!!

Uite www.gameboomers.com/wtcheats/pcTt/truelovebylacta.htm" target="_blank">aici un walkthrough complet pentru toate locatiile, dar vezi ca strica tot fun-ul...


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Cum adica nu vezi? Am luat avionul din Egipt si am zburat in Mexic...
Merci, dar doar daca mor, ca altfel parca nici nu joc...
Acu tot incerc sa-mi recuperez sacul....

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Pai ai intrat sa joci episodul 2 unde se vede capul de sfinx... ?

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Mie cand m-am dus pe avion mi-a cerut date de inregistrare si atat. De fapt nici nu m-am suit in el. Julia tu ai reusit?

Edit: Cred ca sunt batuta in cap. Bineinteles ca pot sa iau avionul si sa merg in Mexic. Doar ca trebuia sa apas pe linkul in greceste dupa inregistrare... Gata am aterizat fara benzina...


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Dar Office de la anodeetcathode a facut cineva? Ca m-am blocat...
Mercic, Vlada.
Pana la urma am gasit si ultimul cub si am terminat si office-ul
Incep si eu Truelove ca m-ati facut foarte curioasa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

imi pare rau, am jucat acum mult-mult timp si nu-mi mai aduc aminte...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

Vlada, dau un ciuco daca imi zici si mie cum ai ajuns in Mexic.
Eu, dupa ce am luat arcul din Sfinx nu am mai stiut ce sa fac.
Ai timp sa-mi arunci un hint?

Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Hai ca mi-e cam sete....pai nu stiu exact ce ai facut si ce nu... ai fost pe capul Sfinxului ? Ai asezat toate cele 4 elemente la locul lor...?

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Trebuie cumva sa scapi de pilot sa poti lua avionul..poate il suna profesorul....

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

da, am fost pe Sfinx
din fericire, toate indiciile-s legate intre ele, asa ca n-as fi avut cum sa aranjez simbolurile pe placile alea 9 daca nu aveam foc sa luminez drumul.
am luat arcul si am iesit, dar la aeroport nu se intampla nimic si eu mai am cateva lucruri in inventar. ce se face cu uleiul, vopseaua etc?
cum fac sa plece pilotul ca sa iau ce e pe avion? sau nu trebuie sa iau nimic de acolo

e usor sa caut si eu un walkthrough, dar, asa cum ai spus si tu, unde-i placerea descoperirii indiciilor?


Julia

Mergi la inceput