Jocuri noi (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

kehleyr, ii cere parola daca iti introduci in campul acela adresa de mail
eu am intrat ca un guest si nu e nevoie de parola
numai ca in acest caz nu pastrezi inventarul din ep. trecut si nu mai alegi tu personajul
... chestie care nu m-a deranjat prea tare

Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Kehleyr, m-am apucat si eu de House...si m-am cam blocat. Uite ce am gasit eu : 2 chei, 1 plasa pt piscina, 1 scrisoare, 1 lista, 1 reteta, 1 cd, un microcip, 1 hartie rosie rupta si un card de telefon.. ca nus stiu ce sa fac mai departe...Ai vre-un hint???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Pumpkin, scrisorile alea nu prea folosesc la nimic... ai gasit ochelarii cu care te uiti la microcipuri? Eu aici am trisat si m-am uitat cum se face... aduni cifrele de pe fundul paharelor din bucatarie (ce stupid ) si ala e codul de la usa inchisa... Care microcip l-ai gasit? Tre' sa cauti bine si in piscina, la un moment dat gaseste ceva... dar nu stiu exact ce pas declanseaza asta...


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Mercic,Kehleyr si eu m-am inspirat pt cod...dupa ce incercasem toate variantele...Am mai gasit inca un cip, acum am trei si filmuletzele chiar m-au ajutat...Cred ca-mi mai lipseste doar un item, cel de sub CD...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

m/am apucat si eu de Hause, dar nu am decat plasa, reteta, lista, scrisoare, hartie rosie, carte de vizita si un dvd pe care l/am bagat si imi tot scrie ceva pe ecranul televizorului
de ude fac si eu rost de o pereche de ochelari si filmulete

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Val, din cifrele de pe fundul paharelor trebuie sa afli codul....vezi ca a scris Kehleyr mai sus cum...pentru filmuletze tb sa gasesti ochelarii si microcipurile...sunt pe acolo...prin baie...dormitor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

bag deseama ca nu prea stiu sa adun pentru ca la mine nu merge asa...sau trebuiesa gasesc inainte ochelarii si filmuletele?

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Val, pai pe pahare sunt urmatoarele numere: 21, 57, 00068, si 12 (numarul zodiilor). Daca le aduni iese 158. Codul este 0158. Nu ai cum sa gasesti ochelarii inainte, pentru ei iti trebuie codul...

Ce mai jucati? Julia? Ca tu esti cea mai avansata... A gasit cineva pe undeva celelalte episoade din True Love? Mie asta mi-a placut cel mai mult, cel putin ca si grafica le bate pe toate .


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Val, adunarea ti-a dat 0158...?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

eu sunt in mexic...si m-am cam blocat....mai e cineva pe aici ?

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput