Jocuri noi

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

am intrat in dormitor

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

Kehleyr, l-am terminat de aseara.
Nu mai stiu unde e a 5-a bucata. Daca nu reusesti s-o gasesti in cateva ore, o sa intru din nou in joc si o s-o caut

Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Cuuum ? vad ca e vorba de ora 6...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Hai mai Vlada ca daca ai vazut ca e vorba de ora 6 si ai un ceas la dispozitie nu e asa greu . Zic si eu cum mi-a zis mie Julia: daca nu reusesti in cateva ore iti spun cum se face, dar nu vreau sa iti stric distractia...

Va rog, cand gasiti bucata centrala din scrisoare, spuneti-mi si mie unde este .


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

acum trebuie sa plec, dar ma intorc maine cu forte proaspete

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

pai atat m-a dus si pe mine capu'..dar nu pot potrivi limba decat la 10 si 11...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Ba poti, mai incearca... eu am putut... poate iti mai lipseste vreun obiect si nu te lasa sa treci mai departe?


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

pai am 4 carti, biletul de spital si cubul... mai e ceva?

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Mai sunt niste bucati de scrisoare... cred ca gasisem cel putin una cand am umblat la ceas... sa te uiti sub pernele de la canapea si la cuier.


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Cum se intoarce dormitorul?

Mergi la inceput