Jocuri noi

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Fetelor ce ati gasit pana acum...? ca eu nu reusesc sa deschid nici o usa....am un cub si 2 carti cu simboluri, cu ele se deschid usile? si 2 fragmente de scrisoare...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

gata, am intrat in biblioteca - birou...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

cum ai intrat ?

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzam spune:

Mai, sint eu chioara poate, dar nu gasesc prima piesa din cub, in prima camera !!! Presupun ca acolo trebuie sa fie, pentru ca in a doua camera am gasit tot.

www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Burtici&mid=9189&cid=14896" target="_blank">Gabitza si bebe Andrei Stefan DPN 31.05.05

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

am reusit

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Nu mai stiu exact care piesa pe unde este, dar era una in semineu si una sau mai multe pe la calorifere... si parca si in sertarul de la comoda era ceva...


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vlada spune:

Si de aici cum mai treci in alta camera..? am vazut ca e ceva cu limbile ceasului, dar nu-mi pica fisa... si tot cu cubul nu mai merge...

Andreea si Vlad
Iubirea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

Andreea, unul din obiectele gasite iti va arata ce-i cu ceasul

Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Julia, zi-mi si mie te rog daca ai gasit bucata numarul 5 din scrisoare... cea din mijloc. Este singurul lucru care imi lipseste si apoi mai am de facut ultimul cub, si nu reusesc, si nu stiu daca e din cauza de scrisoare lipsa sau de altceva


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

nici eu nu reusesc sa trec in alta camera
banuie ca ceasul are legatura cu fisa medicala, dar cum trec in alta camera

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput