Jocuri noi

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

am doua chei.... este un tablou cu un calaret si o armata cauta pe acolo si vezi ca trebuie sa dai de o chei

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

pumpkin, am in plus alunele, doua cutii si imi lipseste microscopul, scutul, microcip si telescopul
unde ai folosit ochelarii

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Val, butonul ala se ia??? La mine nu il culege. Si oricum l-am folosit altfel. Nu gasesc cheia nr.1 in camera de care zici tu...

Pumpkin, eu nu am prima cheie si am alunele. Veverita am dat in ea pur si simplu cu click-ul de la mouse cred. Am folosit ca si tine. Hai sa ma duc acum unde zice Julia...

Fratilor, noi jucam alt joc fiecare. Ce mcroscop??? Ce telescop? Eu am o luneta si o chestie verde care in franceza e "puce". Iar unde zice Julia am gasit o cheie cu nr. 1... E posibil sa difere de la o varianta la alta??? Ar fi prea destept...
Si pardon, ochelarii nu i-am folosit.


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Val, microcipul e chestia aia verde de langa ochelari, folosesti ochelarii si pui microcipul pe ei. O sa vezi niste imagini...pe mine inca nu m-au ajutat...Ce cutii ai si de unde?
Kehleyr, eu nu reusesc sa bat veveritza...si cred ca deja ai gasit cheia 1 din medalion...Ai dreptate este luneta nu telescop...Iar "puce" este microcip in engleza...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

Alunele trebuie oferite veveritei, care va va pune in schimb o intrebare.

despre ce microscop vorbiti?
cred ca ati amestecat telescop cu microcip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Nu e nici un microscop ci un microcip, ala mic verde...Eu tot nu pot sa iau alunele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

Am luat sabia. mersi Julia!!! La mine ochelari + microcip = zero barat . Adica nu face nimic...


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumpkin spune:

Deschizi ochelarii si pui PRIMUL microcip pe ei...
Merci Julia, si eu am luat sabia, sunt in prima camera acum...Ce trebuie sa faci in camera 1? Si unde e codul pentru accesul in camera 3?
Julia, pleaseeee mai vreau hinturi ca trebuie sa plec....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns val77 spune:

mai fetelor ,eu am trei chei si trei chesti mici verzi
unde este scutul

A sti, a putea sã te opresti exact unde trebuie, iata marea putere in viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

La mine tot nu merge cu ochelarii. Cred ca e ceva in neregula. Nici eu nu stiu codul dar ma mai chinui . Asa ca hinturile cu bej va rugam!!


Our planet is a lonely speck in the great enveloping cosmic dark. In our obscurity, in all this vastness, there is no hint that help will come from elsewhere to save us from ourselves. -- Carl Sagan

Mergi la inceput