Ce ziceti de o intalnire in Parcul Tineretului

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Rozi, pt. Laura m-am hotarat, am gasit deja, o marit in Canada, nu trebuie sa-mi aranjez si eu batranetile? Cu David, studiez inca oferta, ca doar un baiat are mama.

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bai si pana la urma inteleg ca toti baietii de pe aici nu au decat o fata "in dezbatere"? Si aia e a mea? Hihihi! Licitati, licitati!


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Hei, hei, dar daca eu nu dau baiatul? O sa vedeti voi cand vor veni fetele dupa el, ca e tare frumusel baiatul mamii....:))


Va pup,


Flory si Andrei (27 Nov 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florypop/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

ce frumos, ce frumos!

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Apropo de intalniri ,cine merge la Baby Expo maine ? Cand ne mai intalnim in parc ? Nu de alta da va simt lipsa deja .Oricum data trecuta n-am putut sa stau cat as fi vrut .Promit ca data urmatoare plecam ultimii .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eu nu pot veni sigur, pentru ca Tony lucreaza si singura nu ma descurc cu carutul, cu taxiul. Ca nu am transport direct pana acolo si mi-e greu. Dar la prima intalnire pe care sa speram ca o facem cu tot grupul de bucurestence, adica sa vina si Liliana si Oana, poate si Meme....vin negresit.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Mi-e cam departe... dar n-ar fi frumos sa mergem in Gradina Botanica?

(PS Sticlele de bere le iau in lada frigorifica in plasa de sub carutul copilului; le camuflez in biberoane, daca e interzis bautul berii acolo )

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Nu e o idee rea! Ce zici, iti serbezi ziua duminica viitoare acolo?

Oricum banuiesc ca toate fetele au program de Sarbatori, asa ca daca nu ne intalnim saptamana viitoare abia dupa Paste mai vedem.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Aoleu, toata lumea face confuzia asta! Pai unde vazushi tu, Cristino mama, o floare care sa se cheme Rozalie? Nu exista, iti zic io! Daca ma chema Roza, da, ziceam, da' asa...?! Ar trebui sa-mi serbez ziua de ziua culorilor, bre, odata cu Rosia si Vanata...

Da' daca vrei motiv de baut, hai sa zicem ca-i ziua mea, na!

Asteptam opinii. Daca nu se intruneste qvorumul de.. nu stiu cat, amanam.

PS Meteo-rista noastra, asteptam vesti despre vremea din we!

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bey, era motiv sa bem (apa), ca gasim noi sarbatoriti! Ai dreptate, am o colega Rozica pe care o serbam noi mereu cu forta de Florii, asa ca ma gandeam ca nu te serbezi nici tu, dar am incercat si eu marea cu destu'. Va crede lumea flori si va suparati mai, si eu ma plang ca n-am si eu o zi in afara de aia de nastere si atunci ma uita lumea ca-s aproape de Craciun....Na, nemultumiri de fete rasfatate!

Cat despre meteo, despre we viitor se anunta nasparloasa, dar nu se stie, ce stiu streinejii astia de ploua la Botanica lu Cotrocelu'


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput