Ce ziceti de o intalnire in Parcul Tineretului

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Dragele mele, va multumesc pt aceasta intalneala! "Nu stiu altii cum sunt", dar eu sunt foarte bucuroasa ca v-am vazut, sper sa ne mai vedem, dar mai schimbam parcul ca sa fie mai aproape si de fetele care azi au batut Bucurestiul ca sa ajunga

Eu m-am simtit extraordinar de bine (pssss, nu-i de la bere ) si bb al meu la fel, sunt convinsa. Dupa ce ne-am despartit, am mai fost in 2 vizite, abia acum am reusit sa ma asez la taste. Ce-i ciudat e ca nu ma doare deloc capul, nu ma simt extraordinar de obosita, dar am avut un soc cand m-am privit in oglinda: decolteul si mainile mele erau rosii de la soare! Iata cum m-am bronzat, fara sa ma gandesc!

Sper ca data viitoare sa ne vedem cu cu alte mamici si tatici si pitici care azi au lipsit la apel. Va pup si va doresc o saptamana minunata!

Victoras (24.08.2004)

Acu' am vazut si pozele, sunt f reusite, a fost un soare super pt facut poze. Sper sa nu va suparati ca sunt mai multe poze cu Victor, am rugat-o eu pe Cristina sa ne faca si noua cu aparatul digital, dar n-am stiut ca chiar atatea ne-a facut. O sa le descarc si eu si apoi le poti sterge, Cristina. Un pt tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Bey, ce de copii frumosi am vazut!Sper ca aveti de gand sa reeditati astfel de intalniri, nu de alta da' vrem si noi.
Vezi Oana!? le-ai dat ideea si tocmai noi am lipsit, martie din post:)

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

fetelor si noi ne-am simtit ff bine. superbe poze sa fie sanatosi si sa ne bucuram de ei (multumim mult pentru poze cristina)
cu cea mai mare placere vom mai raspunde la apel

lorelei si Robert

PS!
Cristina intreabal pe Toni tinand cont ca a batut steaua aseara cred ca am mai ,,urcat un pic pe lista aia"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bey, nu stiu ce tratati voi cu Tony....fata mea sa vad ce parere are. Vad ca sunt aici strategii, aliante pe criterii de echipe favorite. Eu aveam o intelegere cu Rozi si Tony bate palma fara stirea mea! Acum, lasand gluma, asa-i ca am fata frumoasa? (zise cioara!)
Liliana, pacat ca nu am fost toate, lasa ca o mai facem o data sa veniti si voi. Macar sa nu mai fie ghighiloi singura fata, ca uite se fac aici tot felul de planuri... vor sa-mi marit fata deja.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Aissa, de baiatul meu ai uitat?
Sa luam in calcul si faptul ca s-au inteles ....intre ei si parerea lor conteaza nu a voastra....:))

Am luat-o razna cu tontzii...

Va pup,

Flory si Andrei (27 Nov 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florypop/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Bey ,voi ce tot aveti cu lista aia ? Voi nu stiti ca baiatul trebuie sa fie ceva "mai batran" decat fata ? E clar ca Andrei al meu e cel mai potrivit .
pentru Aissa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

1. Sa va fie de bine!

2. Am vazut pozele absolut su-per-beee! Copii frumosi, care mai de care!

3. Sunt putin-putin invidioasa :)) dar n-au intrat zilele-n sac si vara abia de-acum incepe asa ca sigur ne (mai) vedem. Bine?

Q


Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Mai, mai ce bataie pe fata mea...
Flory, ai dreptate, cu Andrei al tau s-a inteles, dar si Briantis zice bine ca trebuie sa fie mai mare....Si ce ne facem daca o sa ii placa Dinu, al lui Qsar. Nu de alta dar si mie mi-au placut baietii mai mari decat mine cu cativa ani!

Hihihi! Ce bine ma simt, jonglez aici pe pozitie de oligopol, ca nu e chiar monopol, mai sunt cateva fete! Dar e bine asa, sa fie bataie pe ele!


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_mm spune:

Braaavos!!!!
Frumosi bebici, meyyyyy!!!!
Trebuie neaparat sa luam masuri Lili!!!!

Oana si bb Eric (20.05.2004)
http://www.lamaze.ro
http://community.webshots.com/user/oana_mm
http://www.divertastore.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Lili nu prea are cu cine sa "negocieze" pt Laura, cred ca e cea mai maricica de-aici (sau ma insel?). Iar pe David sunt ferm convinsa ca-l ascunde de ochii lumii, sa-l tina numai pt ea

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput