"Perlele" copiilor nostri 2

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

mai mai ce frumusica este!

dar nici cu poza cealalta nu mi-era rusine!

pe tine cand te vedem?:)


mami de ileana si ioachim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Bogdanelu:
- Mami, ce faci?
- Maninc, mami.
- Maninca, mami, sa te faci mare de tot! nu mi-ar stica mie fo doo kile-n plus, da nici asha mare cum imi ureaza plodu...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smillaraaq spune:

quote:
Originally posted by Elena

Discutie ca intre fete :))
Laura: “mama, eu mai incap la tine in burtica?”
eu: “nuuuu, mama, nu vezi ce mare esti !”, la care Laura raspunde ganditoare: “....ca ma gandeam sa-mi serbez ziua de nastere acolo”


_

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)






Elena

S-o pupi pe mica filosoafa ... vad acum avem o triada Laura - Ile - Sofia (Galagia)



Smilla


Come to the dark side: we have cookies!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena spune:

quote:
Originally posted by smillaraaq
... vad acum avem o triada Laura - Ile - Sofia (Galagia)




Come to the dark side: we have cookies!!

Smilla




Smilla
Cand venim in tzara, daca vor doamnele, poate facem trio-ul sa se intalneasca live , sa vezi atunci ce iese :)



_

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Ei si fetita sensibila si poetica ,mi-a placut teribil explicatia ei cu picaturile de ploaie.

quote:
Originally posted by Elena

Bogdanel&Julia rulz !!!

Mai avem si noi una proaspata, ca celelalte erau mai vechiutze, dedicatie speciala pentru denizel & gandacelu :
era afara o ploaie mocaneasca iar noi doua stateam la geam uitandu-ne cum turna si nu se mai oprea; dupa un minut, care-i timpu´ maxim cat poate sta mandra mea fara sa vorbeasca, imi spune ganditoare: " iarna plange ca nu poate sa vina mai repede...picaturile astea de ploaie sunt lacrimile iernii !".

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Elena" target="_blank">iaca si eroina


_

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denizel spune:

[quote]Originally posted by Elena

Bogdanel&Julia rulz !!!

Mai avem si noi una proaspata, ca celelalte erau mai vechiutze, dedicatie speciala pentru denizel & gandacelu :
era afara o ploaie mocaneasca iar noi doua stateam la geam uitandu-ne cum turna si nu se mai oprea; dupa un minut, care-i timpu´ maxim cat poate sta mandra mea fara sa vorbeasca, imi spune ganditoare: " iarna plange ca nu poate sa vina mai repede...picaturile astea de ploaie sunt lacrimile iernii !".


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Elena" target="_blank">iaca si eroina


_

"Mare pacoste sa nu ai destul duh ca sa vorbesti frumos, nici destula judecata ca sa taci cand trebuie." (La Bruyere)


[/
quote]


Multumim Lauricai! Mai, ce mai fetita!!!
Si eu vreau la intilnireee!!!!

" Maamiii, îmi place pielea ta. E ca de câltitză" :)) - din jurnalul unei mămici de băietzel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Tudor privea pierdut pe fereastra autobuzului.
- Tudor, la ce te gindesti?
- Nu ma gindesc....dar ar trebui sa ma gindesc la ce ma gindesc...


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Azi ma chinuiam de zor sa bag coada papushii lu Bogdanelu printr-un elastic.
Bogdanel, atent la operatziune: Mami, ce faci?
Io, cu limba scoasa, transpirind shi indesind paru bestiei de papusha in elasticu prea mic: Da tu nu vezi ce fac??
El: Te chinui
Avea dreptate, mititelu...

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

quote:
Originally posted by iileana

Tudor privea pierdut pe fereastra autobuzului.
- Tudor, la ce te gindesti?
- Nu ma gindesc....dar ar trebui sa ma gindesc la ce ma gindesc...


www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=iileana" target="_blank">see details






Iau in fiecare zi viata de la capat

Sinzi, Radusi David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Bogdanelu, mindru:
- Mami m-a tundat azi!
Adeka l-am tuns

Julia scoate nejte sunete ciudate, iar Bogdanelu e in extaz:
- Julia, faci ca trenu!!




Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo

motzu Juliei+tortu lu Bogdanelu-nou!
august-septembrie-nou!
pozne
degetzeii




In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput