M-a incuiat in baie !!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Hai ca rad cu lacrimi... si eu citesc sectiunea asta in scop de documentare... sa stiu ce ma asteapta si ce pot preveni ca Dragos al meu nu are decat 4 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

primavara trecuta m-a incuiat si pe mine Marc pe balcon,avea 1 an si vreo 3 luni..era un frig afara,iesisem in tricou la o pipa scurta si am stat doua ore incheiate pupandu-ma prin geam cu pozna mica.S-a mai si enervat,a plans,i-a trecut,s-a apucat de alte pozne si mai mari si eu ma maimutaream la geam de grig si sa-l tin sub oki..pana la urma am strigat la un vecin peste gard,i-am urlat numarul de mobil al lui barbatu-meu,care a trimis un coleg cu cheia dar degeaba pentru ca aveam deja cheia mea pe interior..apoi cu scara de la vecin(noroc ca stau la 1) s-a chinuit sa deschida,n-a putut,pleaca inapoi la firma sa.l trimita pe consort,telefoane la lacatus,nici unul liber..pana la urma a deschis sotul meu cu o sarma ca nu era inchisa de tot,ci agatata intr.un cui.
Acum rad cand povestesc dar atunci a fost ..catastrofa.

prima chestie a fost sa inlocuiesc yalele,si clanta de la balcon(acum nu mai poate,ca e cu buton,mai intai apesi,apoi rotesti si dde la usa de la intrare cu sistem performant,sa pot deschide chiar cu cheia in usa pe interior.

Asa ca multa grija fetelor!!!

sor'meacand avea vreo 3 ani avea o placere sadica sa o incuie pe bunica peste tot,mai ales in cotet la gaini,la porc,sau in casa de o ruga cu lacrimi sa.i deschidaBine ca sor.mea a fost o teroare de copchil

Insula Mainau,Bodensee-Marc 2 ani jumate aprilie 2005
http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/ancuta_hoppe/album?.dir=/8c1c

Mergi la inceput