n-ati vrea...?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Gabriela, eu asta toamna la targ l-am vazut pe Dinu cu tati si chiar am vrut sa-ti zic ca seamana cu tine, izbitor, pe bune. Il vazusem in 2003 in octombrie si atunci nu mi s-a parut asa evidenta asemanarea dar acum se schimbase total.
La fel mi se pare(din poze) la Aissa, ca Alexandra seamana cu tati.
Anca seamana cu Meme iar Eric incepe sa semene tot mai mult cu Viorel(nu tesupara Oana).
Victor inca nu-mi dau seama prea bine, sa mai creasca putin( nu-l stiu pe tati, pozeaza-l si pe el, Rozi).
La noi toata lumea zice ca Laura seamana cu tati si culmea, cica si David la fel. Si cu mine?

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_ina2000 spune:

Buna la toata lumea

si ne pare rau ca am cam lipsit de pe aici , dar de citit am citit tot in schimb cu timpul de a mai scrie cate ceva am stat cam rau.Pot sa spun ca la noi Alexandru seamana fff bine cu tatal lui si imi e asa de ciuda ca eu tare mult mi-am dorit sa am un baiat.Dar in schimb depinde de mine mult si eu sunt sprijinul lui la nevoie.Tata e acea persoana care ii lipseste insa pentru ca are mai putin timp sa stea cu el si dupa care tanjeste destul de des.Oricum recupereaza ei cand sunt impreuna si sigur de la vara vor merge impreuna la tenis chiar daca Alexandru va fi doar spectator.Ne bucuram ca in sfarsit pot spune ca este deja bine adaptat cu mediul de la cresa si nu mai plange cand plec si incep sa se vada si rezultatele : a inceput sa manance si singur , sa mai stea si fara pampers iar de vorbit nu mai spun ca efectiv nu poate sa taca .Dar asta nu face decat sa ma bucure pentru ca imi place cat de serios poate sa vorbeasca si cum se controleaza ca sa pronunte cat mai corect.Oricum asa cum spunea Daisy pentru noi este aceea " farama de cer" care ne lumineaza casa si sufletele si nu stiu cum ar putea fi viata noastra fara el.
http://community.webshots.com/user/irinaina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Am scris cuiva ca-i va semana copilul, fara sa stiu ca discutati aici acest subiect. In mod categoric Ioana imi seamana la multe. Si da, cu mine voia sa stea in permanenta si tata este primul cuvant rostit.
Si eu cred ca saracia interventiilor la aceasta sectiune se datoreaza faptului ca nu consider nimic "altfel" la copilul meu si ca mine sunt si altii. Sa fiti sanatosi!

http://community.webshots.com/user/tora97

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ponicid spune:

Nu Aissa! Eu predau informatica la scoala de agenti din Campina si daca sotul tau are pana in 30 de ani ar fi putut sa-mi fie elev.

Daniela, mamica de Ana-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Eheheee, Ponicid, ar fi vrut el sa mai aiba sub 30 de ani....
Si ce stie in legatura cu calculatoarele a invatat de la nevasta-sa...
Nu a fost acolo la scoala, el e din 1990 in MI si s-au scolarizat la locul de munca.



Cristina, mamica de Alexandra (30.09.2004) mai noi

Mergi la inceput