M-am hotarat......adoptie(partea a 7-a)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Fetelor, multumesc mult de incurajari si de urari. Sa fiti si voi sanatoase alaturi de bebeii vostrii. Am sa va arat si poze dar credeti-ma ca timpul meu liber nu mai exista. Acum Andreiut zis si Billy Boy doarme dar sper ca pana diseara sa descarc pozele si sa il vedeti.

E cumintel, mananca mult, e mai si sperie cateodata cu lapticul dat afara dupa masa dar ne-am obisnuit.

Va pup,
Flory

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Dragele mele proaspete mamici,

Va citesc si ras-citesc mesajele, ma uit la poze (atatea cate sunt :)) si-mi aduc aminte de primele mele zile in calitate de mamica. Si ma emotionez de fiecare data.

Va pup pe toate pe sufletele, si pe bb-ii vostri pe poponetze.
Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Florypop si Rozi si voi toate sufletele mari care sunteti mamici felicitari din tot sufletul si ma inclin in fata voastra .
Sa stit ca aceata sectiune este cea mai calda de pe tot forumul si ma inclin inca odata in fata voastra.
Sa aveti cele mai frumoase sarbatori alaturi de comorile voastre.


Esentele tari se tin in sticlute mici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

wow! ma minunez cand vad cat s-a discutat pe aici. am rasfoit in graba paginile perecdente si vreau sa le felicit pe proaspetele mamici.imi cer scuze ca nu am mai scris, deh timpul asta zboara prea repede.
daca nu am fost atenta imi cer scuze din nou, dar vreau sa va intreb si eu care e diferenta intre noua lege aplicabila din 2005 si cea veche in ceea ce priveste adoptia. suntem hotarati sa mai adoptam un copil, pentru aceasta ma puteti lumina si pe mine cum se ingreuneaza sau se usureaza adoptia? are cineva un link catre noua lege?va multumesc si va pupacesc pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns terry spune:

haideti ca mai vin cu o intrebare. dar sa nu uitati sa-mi raspundeti si mie printre picaturi la ce am scris mai sus, va rog.
un medic pediatru mi-a dat ideea sa-i fac teste genetice fetitei noastre (care va reamintesc ca este adoptata). voi ati face asa ceva? ea are o pb. la inimioara si se pare ca e din cauza neglijentei mamei din timpul sarcinii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Aissa, ai o minunatie de fetita! Sa iti traisca! Si parca seamana cu taticul ei...
Si David era un calicutz cand era mic, manca cu pofta si voma in jet...incearca sa mai faci pauze in timpul suptului si sa o faci sa regurgiteze...ajuta sa vezi...

Sinzi si David
Noi toti - poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Continuati, va rog, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=38142" target="_blank">aici

Pozele noastre

Mergi la inceput