De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andra_ spune:

Q, sorry, din graba am scris "intimplarii" cu 2 "i", am sa editez, era "prevad intimplari dinainte" si ma amuzam de eventualul prevazut ulterior..., nu cu gramatica aveam eu o problema, prima oara cind am citit n-am inteles ce ai cu mine...

sorry,
Andra

http://www.geocities.com/luca_obejdeanu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

Andra

Mie "ii" mi-au sarit in ochi si nu bagasem de seama pleonasmul. Scuze!

Q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

mey ce m-ati derutat!

io am inteles mesajul andrei (nici n-am vazut greseala de gramatica!), apoi vine q c-o falca-n ceriu si una-n pamantu ca nu, n-am inteles deci imi re-editez intelesu initial, apoi vine iar andra ca cica ce intelesesem prima oara am inteles bine si a doua a fost rau si in sfarist intelege si q ca n-a inteles din prima si face haz da necaz si in final am inteles cu totii ca nu mai pricepem nimic, pentru caci interpretarea e infinita

ps: pe mine nu trebe sa ma puna nimeni la "de la forum adunate", ca postez singura on topic, vedeti ce m-am cumintit?

gandacelu postmodern

mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

quote:
Originally posted by Andra_

Din ciclul "n-avem mama, n-avem tata, dar coasem goblenuri, iata:"

raspunsul e dat la topicul unuia dintre membrii forumului, care si-a dat in judecata fosta sotie/iubita ptr a stabili paternitatea fetitei nascute de acesta si declarata pe numele unui alt barbat, tocmai s-a anuntat sentinta procesului, discutia a deviat putin la ce rau e sa nu stii daca copilul e al tau, noi femeile macar sintem sigure etc.etc., cind cineva s-a gindit sa-si spuna o parere pertinenta:"Oana,

ai niste goblenuri SUPERBE. ai miini de aur, daca le-ai lucrat !!!!"

scurt si la obiect!!!

pup u,
Andra

http://www.geocities.com/luca_obejdeanu



ioi, ce comic, mai ales ca trebe'sa explici celorlalti care nu pricep ce te-a amuzat pe tine; uite-asa-mi vine sa rid ; mai ales ca singurul"bai" al mesajului era off-topicul- de aceea l-am inceput subliniind cui ma adresez (greseala e ca am uitat de optiunea"mesaj privat";
partea buna e : asa mi-amintesc de ce sunt fericita c-am plecat, si de expresia "bascalia salveaza romania"

iar despre "hai sa comentam" pertinenta sau impertinenta unei postari a altcuiva pe forum, exista moderatori desemnati pentru asta;

Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

Draga Ana Stroe, e un subiect unde e voie sa radem unul de altul. Fara rautate

Sapte dintr-o lovitura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rayuela spune:

Din ciclul:"Si vaginul se impusca ,nu-i asa?"

[quote]
Ma numesc Manuel, am 32 de ani si sunt din Alexandria. Sotia mea mi-a spus ceva care m-a uluit: ca vaginul ei... simte daca fac sex cu o alta femeie. Este adevarat? Va intreb pentru ca afirmatia ei m-a pus pe ganduri. Va multumesc, cu respect.

S-ar parea ca vaginul simte ceva... Dar sa vedem de ce si cum se poate intampla asa ceva! Vaginul uman este un organ cam... ciudat. Aici se intalnesc colonii imense de bacterii care se reinnoiesc constant. Daca o femeie are relatii sexuale regulate cu un barbat, vaginul ei se adapteaza acelui partener. Cand isi schimba barbatul, vaginul simte si se produc modificari, se intrerupe acea stabilitate bacteorologica. Este un organ atat de sensibil, incat daca femeia are un singur partener, dar acesta face sex cu o alta femeie si-apoi se intoarce la ea, mediul bacterian al vaginului ei se schimba. Asadar, pe sotie o poti pacali, insa vaginul simte imediat infidelitatea...
[quote]

Elena si Amelie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aysha spune:

Meyyyyyyyyyyy fetelor,

imi pare SUPER rau ca n-am intrat pe subiectul asta mai devreme.

Am o migrena ingrozitoare dar am ris de ma stie tot blocul.

Sinteti COOL!

Cu sinceritate,Aisha.
"Some people come into our lives and quickly go. Some stay for awhile and leave footprints on our hearts. And we are never, ever the same."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliafin spune:

quote:
Originally posted by X
Si, scuzata sa-mi fie indecenta, dar sunt convinsa ca manuta lui nu poate ce poate gurita mea!!!



Fiecare organ cu functia sa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:



Super ultimele perle!



Cristina, mamica de Alexandra (30.09.2004) mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:


Din ciclul: "De ce te uiti la mine, cu ochi straini si goi"

quote:
Originally posted by XYZ
adica practic sa-i torni in ochi (sa il clatesti), iar cu un colt de batista sa incerci sa-i scoti geana, daca in caz nu s-a dus cu apa (vezi sa nu-i lovesti retina!!!)


Julia

Mergi la inceput