De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Gandacico, daca nu ma insel eu, si rog sa confirme Conchitutza, postarea aia pt Oscarul lui Dede era chiar a Conchitei...parca ceva la ZZ dupa scandalul cu Fahrenheitul meu...sau nu?

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by motanik

Gandacico, daca nu ma insel eu, si rog sa confirme Conchitutza, postarea aia pt Oscarul lui Dede era chiar a Conchitei...parca ceva la ZZ dupa scandalul cu Fahrenheitul meu...sau nu?

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC







mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

quote:
Originally posted by gandacelu

quote:
Originally posted by motanik

Gandacico, daca nu ma insel eu, si rog sa confirme Conchitutza, postarea aia pt Oscarul lui Dede era chiar a Conchitei...parca ceva la ZZ dupa scandalul cu Fahrenheitul meu...sau nu?

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC







mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!


You did it again!




Sabina si Sofia Galagia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by motanik

Hai mey, mie mi s-a parut ca fata era coplesita de excursia asta si a tinut-o lant cu povestea...Eu nu prea vad hazul, zau!



Cre'ca era coplesita de preturi si atunci ai dreptate ca n-are haz povestea. Dar in rest, zau ca-i spumoasa...cel putin!!!




pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

-Alo,toarshu, pe ce strada stai?
-Hic, ma scuzati, am uitat, am un colaps!

quote:
Originally posted by ...


caut fosti colegi de la Colegiul de Agro Montanologie Sibiu, 2002.
cateva nume: Ghib Laszlo, Radu ..., Lidia...am un colaps acum nu-mi mai aduc aminte numele lor.




Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ptiu...ce postari pierduram....

--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Din categoria "Let's do it again"

quote:
Acum 2 luni stau cu mama la telefon si o intreb pe cine a mai vazut si ce mai e nou. Imi spune ca a vorbit cu bunica unei foste colege care s-a casatorit si s-a despartit foarte repede. Intreb, copil inocent, de ce ? mama : o punea sa-i s... p...


quote:
Sa va zic un banc cu riscul de a ma bate Marius. Este primit de pe o lista de umor frantuzeasca deci daca nu va place pe ei sa-i injurati, nu pe mine. In fine bancul e oribil dar tot vi-l spun. Cica era un domn cu un p... anormal de lung care s-a dus intr-o delegatie. Sta omul la cel mai bun hotel, maninca la cel mai bun restaurant seara i se faca si lui pofta de ceva si il plateste pe concierge sa-i trimita o fata. peste putin timp ii intra in camera de hotel o tinara superba care pune muzica in surdina si incepe sa se dezbrace si sa-l excite. Dupa ce tipul ramine complet gol, tinra se da inapoi ingrozita. "Daca bagi chestia ai in mine o sa stau in spital doua luni si n-am asigurare medicala. Pot insa sa-ti ofer un blowjob..." La care tipul dezumflat o da afara zicind "mersi daca voiama asta puteam si singur."


quote:
Un european ajunge la un trib izolat din Africa si seful de trib il ia sa-i arate atractiile locale.
Intr-o vale, mai la dos, era un scaun turnant, imprejurul caruia stateau pe
pamant sase negrese beton.
- Asta, zice seful de trib, este ruleta noastra africana.
- Adica?
- Va asezati pe scaunul turnant, va invartiti si fata in fatza careia va
opriti face sex oral.
- Si care-i riscul?
- Una dintre ele e canibala.







--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Subiectul Liviu pe forumul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmin spune:

de cand citesc topicul asta, e super! ma distrez pe cinste de fiecare data.
dar am un of: as vrea sa gasesc o data si vreun post de al meu, sa ma distrez si mai bine. oare chiar sunt atat de plicticoasa ca nici macar un mesaj haios sa nu fi postat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliafin spune:

http://www.curatmurdar.ro/editorial/evanghelia_dupa_marean.html
Link postat de catre Catalin,eu il pun aici sa rada mai multa lume,nu doar cei care citeste subectul "care este" de citit ca este,care este de citit,pentru ca este ala care este.

The truth could set souls free.V.V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria "Casa arde si eu ma pieptan"

postat de loredanap

<<.casa mamei ardea in timp ce eu la mine acasa aveam in functiune robotul de bucatarie care imi toca nuca,mixerul care facea crema pt prajitura(iar aparatele astea nu ar trebui sa functioneze duminica,cel putin asa stiu eu). >>




*Ex astris, Scientia*

Mergi la inceput