Cat timp petreceti pe desprecopii.com ?

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

cam 2 ore pe zi. am invatat multe lucruri de aici. plus ca ma ajuta enorm intr-o anumita privinta. super site!


poate viitoare , te DD

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

vreo 2-3 ore ca am muuulte de invatat

10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

forumul l-am gasit la o cautare despre ginecoloci acum vreo jumatate de an , de atunci si pana acum am citit mult a vizitator

intre timp , am inceput sa ne gandim serios la planificarea copilului , deci aveam nevoie sa pun intrebari asa ca m-am inregistrat

din pacate cand ai un batran in groja nu prea ai itmp de tine , asa ca petrec seara cam 3..4 ore in aceasta comunitate

e plina de toate subiectele , acopera o gama foarteee largaaa numai ca eu inca nu am timpul necesar ptr a scrie sau citi , poate cand o sa rmaan gradica nu o sa mai fiu atat de activa si atunci devin activa in aceasta comunitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

pai in 8 ore la serviciu...cam 4-5 legate sunt pe DC...acasa cand vin printre treburi si alte minunatii mai stau vreo 4 si uite asa trece viata mea impreuna cu DC. mi-am facut ceva prieteni, se stiu ei care sunt si am invatat o multime de lucruri. si cu ajutorul fetelor de la odiseea de septoct2008 am reusit sa trec peste pierderea mazaricii mele iubite...si uite asa DC face parte din viata mea
tocmai ce mi-am lasat barbatu in pat acum sa vin sa vad ce mai fac fetele mele...

poze, Just Me
Infertilitatea este o boala, Bazar pt Mihaita
ambitioasa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

cam 2-3 ore pe zi....dar mai ales seara dupa ce culc familionul

Poze cu noi

15+ si de Alex (2 noiembrie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Prea mult. Acum in loc sa-mi vad de proiectul meu, eu stau pe DC.Gabrielafericita de MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Eu stau pe zi cam 3-4 ore. Acum, in timpul sarcinii, mi se pare super si timpul parca trece mai repede. Altfel cred ca ma plictiseam ingrozitor. Sunt constienta insa ca dupa ce nasc nu voi mai avea atat timp sa intru pe DC, dar macar 20 min pe zi tot o sa mi le aloc

Olga 36+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisica28 spune:

Am descoperit site-ul dupa ce am aflat ca sunt si cat mai lucram intram mai rar sa citesc ce mai scriau fetele de dr comun, despre nastere, sptital etc, informatii utile si foarte interesante.
Acum sunt in co prenatal si am mai mult timp, m-am intregistrat si petrec mult aici, nu am cronometrat cat, dar uneori uit sa ma ridic din pat citind pe forum
Sa o tineti/tinem tot asa .
cu baietel leneshutz clinic S32+, ecografic S29+6z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manucu spune:

M-ati acaparat cu totul. Cateodata incepe Mihnea sa planga ca vrea mancare pt ca eu uit cat e ceasul nu ma dezlipesc de langa calculator si cand il aud imi dau seama, vai iar nu i-am dat la ora fixa papa.

mamica lui Mihnea-Gabriel (15.09.2008)



Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou !!! Avem TELEDON !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sissica spune:

cam 2 ore pe zi seara,


vreau si eu un

Mergi la inceput