Varstele copiilor nostri

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EVA-DATA spune:

printzesa mea are 10ani(07.10.1995) si printzisorul 3ani(08.04.2002)

Eva,Cris si Cristinica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi spune:

quote:
Originally posted by Ina Stan

Imi vine sa plang! Eu aveam impresia ca sunt inca tanara! Ce sa fac, o sa ma laud de acum ca am "multa experienta". Apropo, poate ar trebui sa-mi caut o nora printre voi!...Deci am un baiat mare, si desigur mi-e tare dor de el, pentru ca a trebuit sa-l las in RO. Si nu stiu cum sa-l aduc aici si nici daca sa-l aduc! Dar timpul le va rezolva pe toate.
Si sa stiti ca de-asta-mi place cu voi..Aveti mereu un raspuns si-un zambet in coltul gurii.

plingi pe umärul meu!! cä si eu imi caut o norä!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns candy24 spune:

Am un baietel de 2 ani si 3 luni care este comoara cea mai de pret a noastra si cred ca asta gandeste fiecare parinte.Nimic nu-ti face viata mai frumoasa decat un copil.Sa ne traiasca !!!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inger alb spune:


Noi avem un ingeras de baiat 7/2sapt. la care ne minunam in fiecare secunda,minut,ora,zi,sapt.. si luna! In curand va venisi anul!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irrinaa spune:

Am si eu o fetitza.Iubita mica se numeste Viviana si are acum 6 luni si jumatate(DN 30.09.2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/irina_ibanescu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Si noi avem o gogosica dulce si i se spune "energyser" ca nu sta locului decat cand e fff obosita...6 luni, 1 sapt si 4 zile....

Andreea & Gogo (DN 10.10.2004)
<http://www.andora.bravehost.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosen spune:

euamde fapt un ingeras superare un an si doua saptamini si e dulce foc o iubesc mai mult decit veata mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns naomi_ioana spune:



Am o fetita scumpa foc,care mi-a schimbat viata si o iubesc neconditionat,se numeste Naomi Ioana si are 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Bianca noastra s-a nascut in decembrie 2004.
Peste 3 zile (22.05.2005),implineste 5 luni.

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

Daca plingi ca ai pierdut soarele...,lacrimile te vor impiedica sa vezi luna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mela Pitica spune:

Eu am doua fetite, Maria Andreea 10 ani si opt luni si o zgatiuta, Ioana Gabriela de aproape opt luni. Suntem f.f.f.f.fericiti si eu si sotul meu ca ne-au fost ascultate si avem doi copii minunati.


Mihaela, Maria si Ioana

Mergi la inceput