Varstele copiilor nostri

Varstele copiilor nostri | Autor: Julie

Link direct la acest mesaj

Care e repartizarea pe varste a copiilor DC?
Sondajul se refera la anii pe care ii implinesc copiii nostri in 2004.

Intrebare sondaj:

Varstele copiilor nostri

Care e repartizarea pe varste a copiilor DC?
Sondajul se refera la anii pe care ii implinesc copiii nostri in 2004.

Alege respuns:

sugari (0-11 luni)
copii mici (1 an -2 ani si 11 luni)
prescolari (3 - 6 ani)
scolari (7-10 ani)
puberi :) (11-13 ani)
adolescenti (14-18 ani)
adulti (de la 19 ani in sus)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Si pentru cei cu mai multi copii?Fac media?


Irina,Vevica-mica & margicu'din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Julie spune:

O sugestie pentru cei cu doi sau mai multi copii - votati, eventual, pentru copilul/varsta (asta nu inseamna ca faceti discriminare intre puii vostri) pentru care www.desprecopii.com va este mai util.

Scuze pentru inconveniente,
Julie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liberta spune:

chiar julie,

ma gandeam in ce fel de categorie sa-mi incadrez baietelul, pt ca va implini in august 14 ani. puber? hmmm, da a cam devenit imposibil, e-adevarat, dar culmea este ca pe de alte parte mai vin si clipe de copilarisme... adolescent?! m-apuca groaza, ce naiba, parca ieri era o mogaldeata serioasa si vesnic intrebatoare.

poate avem pe-aici si mamici cu copii de varsta lui care sa mai povesteasca de una de alta, ca sa mai prind si eu putin curaj...

pusi la toate si va doresc o zi frumoasa,

liberta cu cafeaua aburinda....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hollen spune:

Am o galuscuta mica pe care o iubim ca pe ochii din cap si cu care ne petrecem tot timpul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bidiloi spune:

Am o fetita cu fundita ,un ingeras de care sint mindra.De cind a intrat in viata noastra sintem asade fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina Stan spune:

Imi vine sa plang! Eu aveam impresia ca sunt inca tanara! Ce sa fac, o sa ma laud de acum ca am "multa experienta". Apropo, poate ar trebui sa-mi caut o nora printre voi!...Deci am un baiat mare, si desigur mi-e tare dor de el, pentru ca a trebuit sa-l las in RO. Si nu stiu cum sa-l aduc aici si nici daca sa-l aduc! Dar timpul le va rezolva pe toate.
Si sa stiti ca de-asta-mi place cu voi..Aveti mereu un raspuns si-un zambet in coltul gurii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodika spune:

Am un baietel superb ,pe 13 sept va implini un anisor ,sunt foarte mandra de el ,el este NOROCUL nostru ,e un copil venit cu mult noroc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns spic de grau spune:

Am un bebe-baietel - cel mai scumpic, cel mai dulcic - e puiul mami (si al lui tati) scump si drag! Are azi 78 zile (adica 11 saptamani si o zi).
Nu cred ca exista fericire mai mare decat aceea de a fi parinte!

Lumy & David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Baietelul meu zglobiu are acum 2 anisori si 2 luni !
Vreau sa multzumesc DC ca a fost alaturi de noi cu sfaturi si articole care ne-au ajutat foarte mult inca de cand bb era in burtica!
Cand nu aveam pe nimeni aproape stiam ca nu suntem singuri pt. ca va aveam pe voi!Inca o data multzumim!

Ione`
www.saracut.go.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wellness spune:

Am o dulce fetita, o adevarata Barbie, de 9 ani.

Mergi la inceput