Stelute fericite de iulie-august 2013 (88)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ama , delia savurati o gurita de cafea gandindu-va si la mine pls...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Ele merci de raspuns. Mi se pare ca nimic nu merge cu Letitia. Parca Maria ramane cea mai buna varianta... poate si pentru ca imi place mult.: D. Offf avem 4 Marii in vecini.

Variante de nume de fata care imi plac: Sorina, Sofia, Sabina, Carina, Medeea, Medina.
Fetelor care nu puteti cadea de acord asupra numelui... stabiliti cu sotul si alti membri ai familiei unde e cazul, sa puneti 3 nume pe o lista, schimbati listutele intre voi si taiati ce nu va place lasand un singur nume. Va veti opri la 2-3 variante, dar macar veti avea un inceput. :).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

neata diana cum stai cu inspiratiunuea ? , mai ai de lucrat ...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Oxana ca nume de sfant ce zici de Mihaela, Nicoleta daca marii mai sunt. Georgiana (de la sf. Gheorghe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Olimp sunt o putoare. Tot de altele ma apuc . O sa merg la Dr de familie azi sa cer concediu. Macar sa stau acasa sa nu ma mai flendur aiurea pt cateva ore poate asa ma pun pe treaba.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Neata, Olimp Mai ai asa putin!!! O gurita mica de cafea slaba nu merge? Ca aia decaf stiu ca e mult mai rea pt inima

Delia e pentru mine, clar!!!!

Doxy, Sofiaaaa!!! E asa dulce si feminin!! Eu I-as fi pus Sofia fetitei mele daca nu mai aveam vreo 4 intre rude si prieteni...

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Elisabeta, Elena, Teodora, Manuela, Emilia, Marta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Azi sunt pusa pe facut ordine in sertarul cu ciorapi (dresuri), nu vreti sa stiti ce e acolo, mai ales dupa ce ieri de suparare ca nu mi-am gasit niste colanti am rascolit tot si i-am scos pe ajos, apoi aruncat totul la loc ...si e un sertaroi mare si adanc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

diana spor ca vad ca-ti trebuie...hai poate stand acasa te mobilizezi...

happy nici in vise nu ma pot docamdata apropia de cafea , nici cola , nimic ce are cofeina , ...asta este





XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia si eu ma apuc de saptamana viitoare...de cand voi sta acasa... totul ma de gand sa rascolesc...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput