Felicitari Flafi,Lai,Deea! Hai Raluca!CIRESELE2013

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Si eu ma tot uit dupa Flafi ... dar nu cred sa intre astazi.

Fetelor, nu uitati sa incercati sa scrieti un mesaj pe platforma noua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elyana spune:

Si eu la fel, dar ea a zis ca nu stie daca poate intra pana pe 24.. O asteptam

Tocmai am terminat ultima injectie pt plamani, pauza 2 saptamani. Parca incepuse sa usture din ce in ce mai mult afurisita asta de dexa... Ori s-a grabit tata ca se uita la un film partea buna e ca mi-a mai calmat si mancarimile de piele

Creste burtica pe zi ce trece, ma uit la ea si ma intreb daca mai rezista 2 luni

Si maine e luni dar nu ma duc la munca de cand asteptam

Ce copii cuminti am fara agitatia de la birou, au dormit mai toata ziua... Ca sa imi dea mie fibrilatii

Noi ne bagam la noapte buna si linistita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duduta190578 spune:

Nici un semn de la Flafi?

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Buna seara!

Probabil ca maine vom avea vesti de la Flafi.

Acum m-am mai uitat o data pe prima pagina si am vazut ca sunt trecuta pe 24 cu ceza, de fapt pe 23, marti, e operatia.

Am fost ieri la film si azi la restaurant, ca sa profitam de zilele astea. La film, Miruna cred ca s-a speriat de la bubuituri, era film de actiune si s-a agitat non-stop. Azi a fost mai lenesa, de-abia acum pe seara, a facut valuri.



Raluca


S 38+ Miruna-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen333 spune:

Flafi ne lasa probabil sa agitam motatele vreo 2-3 zile, pana revine acasa. Sper sa fi decurs ok lucrurile.
Asta e linistea dinainte de bebei, pe forum pe-aici.
Al meu, de atata miscare, probabil s-a rotit iar, ca acum scoate in dreapta funduletul. I-am pus muzica, la discutii nu s-a oprit din miscari. Cam grele noptile in ultima vreme.
35+ sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Am facut si eu bagajul. La 100% :).

Carmen si a mea se tot fataie de pe o parte pe alta.

De cateva zile al niste dureri groaznice de pubis si de solduri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Buna dimineata !
Raluca deci Mirunica va veni la zi de mare sarbatoare !
Pana vine Flafi cu vesti bune eu intind niste motate pentru Raluca .
Hai Raluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Eu cred ca Irinuka deja a nascut ca nu am mai vazut-o pe aici.
Vicky tu cum mai esti ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaiIunie2013 spune:

Buna dimineata

Vio, si eu la fel cred ca Irinukaaa a nascut deja , dar asteptam vesti.

Vicky, presimt ca le urmezi pe Flafi si Raluca, saptamana asta scoatem motatele si pt tine ?

Raluca, tinem pumnii pt maine. Dumnezeu sa fie si cu voi si sa ne auzim numai de vesti bune si de la tine .

Offf ce emotii am pt voi

Fetelor, am indraznit sa trag cu ochiul pe la topicul gemeni, unde e posteaza mai des Lai, si cineva a anuntat ca ea a nascut vineri gemenasii fetita si baietel. Deci, ea este bine, bebelusii la fel, numai ca asteptam sa intre si pe la noi (sau macar la topic gemeni) ca sa ne dea detalii despre nastere.

Am trecut-o deja pe prima pagina, ca o felicitam si noi

Sper ca nu am facut rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaiIunie2013 spune:

Ufff, am uitat sa ma loghez pe user meu.
Deny scrie


Las mai jos citat postarea lui Danyce, unde anunta despre Lai.

Citat:
citat din mesajul lui danyce

Oare ce face Lai? Ati mai auzit de ea? Vineri urma sa aiba cezariana. Via-via (o prietena buna din NL, care intamplator e prietena cu ea pe FB si care i-a vazut pozele bebelusilor, si cu care am fost la shopping azi), am auzit ca a nascut doi copilasi foarte frumoasi (fetita si baietel). Sper sa poate intra in curand si sa ne dea detalii de la nastere. Presupun ca acum e ocupata pana peste cap cu piticii.
Cu aceasta cale, adresez felicitari mamicii Lai pentru minunile mici! Sa fie cuminti si sanatoase, sa-i aduca numai bucurii!

Daniela Veuger 18+ cu si Alma Bianca 21 octombrie 2004



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43451" target="_blank">Povestea Almei

Mergi la inceput