Felicitari Flafi,Lai,Deea! Hai Raluca!CIRESELE2013

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Buna dimineata !
Eu nu prea am somn ca de obicei ,sa vezi ce vreau sa dorm peste o saptamana in colo si n-o sa mai pot !

La multi ani Monik ,sa fi sanatoasa si fericita alaturi de familia ta noua ! Sa ai nastere cum iti doresti si bebe sanatos si papacios !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Deny si Vicky mersi pentru lamurirea cu noua platforma a DC-ului !
Mony sa stapaniti sanatosi lucrusoarele ,f frumoase !
Vicky poate printesa se pregateste sa iasa ,acum nu mai e problema daca iese.

Flafi incepem cu incurajarile de acum :
Hai mami ,nastere usoara si recuperare grabnica si un Vladut papacios si sanatos !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cita_ralu spune:

Buna dimi

Am zis ca fiind asa matinala doar citesc repede si fug la treaba dar trebuie sa si raspund

Cosmy uuu ce frumos felicitari

carmen333

mony_omv ce hainute frumoasa mmmm


La multi ani Monik

Vio cum esti?


Sa avem un weekend frumos, eu gata m-am saturat de zacut vreau sa pot face treaba si sa merg la shopping sper sa-mi iasa .

Va

32 + Matei Gabriel


Edit: Flafi ce putin mai este uuuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Ralu sper ca acum esti mai bine si ai scapat de nesuferita de toxiinfectie ! Ai grija cu mancarea ,cred ca trebuie un pic de regim pana te pui pe picioare ca-lumea !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Mersi dragelor, dar nu mai pomeniti ca imi amintesc si ma iau emotiile

La multi ani Monika!!


Oana da cautare in app store, ca nu stiu sa dau link.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cita_ralu spune:

Citat:
citat din mesajul lui flafi

Mersi dragelor, dar nu mai pomeniti ca imi amintesc si ma iau emotiile

La multi ani Monika!!


Oana da cautare in app store, ca nu stiu sa dau link.

37+ cu Vlad Alexandru




Flafi, ieri in toata "suferinta" mea cand eram la RM am avut un sentiment asa de frumos la camera de garda erau gravidutele care se internau ... si sotul zice asa emotionat pt cuplurile acelea "iti dai seama ca peste 3 zile pleaca cu bebe" asa sa gandesti si tu te duci pac pac si peste 3 zile pleci in brate cu Vladut voinicel .

Apoi, asa ca de umor negru, ... la caserie erau tatii care plateau : 7500 + x + y

32 + Matei Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Asa e Ralu, abia astept :) dar cred ca incep sa am emotii. Nu am pt operatie sau altceva ci pt intalnirea in sine.

Draguta imaginea descrisa de voi . Am vorbit cu d-nade la internari aseara ca totnu ma suna sa imi confirme programarea si sa imi faca instructajul si zicea ca au avut multe urgente.

In alta ordine de idei incepsa cred ca astia de la RM auceva personal cu mine. Aseara cand am sunat imi zice ca imi trebuie trimitere de la medicul de familie. Panaacumnu auzis nimic. Imi spune vineri la 7 seara. Pai daca nu citeam la fete ca le trebuie la alta maternitate privata sinum-as fi dusvineri sa o iau preventiv de unde le-as fi facut rost? Nici pe sitenu scrie ca teebuie...

Ah si a zis " venitidoar cu hainele de externare"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Buna fetele!

Mony, super dragute hainutele. Si salata, si kitul de alaptare

Cosmy, o sa fie un Paste pe cinste!!!! Bravvvoooo pentru asa iepuras de Paste.

Vicky, bine ca ai zis ceva, ca ma gandeam ca te-ai dus sa ne aduci o ciresica

Monyk, la multi ani draguto! Sa fiti fericiti si sanatosi!

Flafi, hai ca eu iti zic pe seara cate una alta. Ca sa nu iti aduc aminte acum . Cat despre privatii astia...eu cred ca se fac ca uita cate ceva sa ne ceara ca sa ne umfle nota de plata la final. Adeverinta din aia ca esti asigurata la Sanatate ai?

Ralu, sper ca esti mai bine dupa criza de ieri!!!

30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Neata!


La multi ani, Monik!


Flafi,


Daca nu aveai adeverinta, cred ca puteai sa o aduci si mai tarziu. Nu mi se pare normal ca au omis sa iti zica.

Ralu, imi pare rau pt toxiinfectie, bine ca a trecut.

Raluca


S 38+ Miruna-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cita_ralu spune:

Citat:
citat din mesajul lui flafi

Asa e Ralu, abia astept :) dar cred ca incep sa am emotii. Nu am pt operatie sau altceva ci pt intalnirea in sine.

Draguta imaginea descrisa de voi . Am vorbit cu d-nade la internari aseara ca totnu ma suna sa imi confirme programarea si sa imi faca instructajul si zicea ca au avut multe urgente.

In alta ordine de idei incepsa cred ca astia de la RM auceva personal cu mine. Aseara cand am sunat imi zice ca imi trebuie trimitere de la medicul de familie. Panaacumnu auzis nimic. Imi spune vineri la 7 seara. Pai daca nu citeam la fete ca le trebuie la alta maternitate privata sinum-as fi dusvineri sa o iau preventiv de unde le-as fi facut rost? Nici pe sitenu scrie ca teebuie...

Ah si a zis " venitidoar cu hainele de externare"

37+ cu Vlad Alexandru




Uf cred ca ai tu ghinion si nimeresti numai pers mai putin dragute

Mie mi-a zis de la inceput de adeverinte (de la medic si de la serv) chiar mi-a scris pe spate la contract ce imi trebuie, plus nr de tel sa sun sa fac programare pt sapt 36 si cand sa si sun

Imi pare rau, dar lasa ca o sa fie bine oricum

32 + Matei Gabriel

Mergi la inceput