Burtici cu stelute de iulie-ugust 2013 (85)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Monirina asa arata sanii tai in sarcina???.
Trebuie sa imi fac si eu o poza la ei cu sfarcurile alerte. Ca se fac si ale mele mici si speriate.
La mine asta a fost mereu problema oricat de mici erau, neexcitate sfarcurile ieseau in fata ca suzetele . Femeie de trib Dar m-am obisnuit cu ele si am purtat mereu sutien si nu mi s-a parut ca e ceva atata de groaznic. Si in sarcina la fel. Ati vazut si voi cat s-au facut

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Monirina de pus la revista tziztzi ale tale

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Monirina nu pot vedea pozele dar te cred pe cuvant. Deci tu vii sa confirmi ca purtatul sutienului conteaza. Oricum pentru mine e tarziu deja, dar macar sa foloseasca la altele.

Ama ce e la Bacau? Nasul fetei mele e chirurg plastician, opereaza la Iasi cu un coleg mai experimentat. Asta strict pe chirurgie plastica. Ca in rest e la spitalul din Barlad.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monirina spune:

cred ca mi-era putin rece cum m-am dezbracat :) oricum in sarcina sunt mai alerge si sensibile :) poza de de o saptamana sau doua ... acum parca au mai crescut... dar sa stiti ca exercitiile chiar ajuta!! mie in spital mi s-au dublat sanii si atunci au aparut si vergeturile...marimea de acum din sarcina e neglijabila :))

Monirina mami lui Robert (5.01.2008) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

diana apopo de sfarcuri si ale mele s-au facut mari ca la catea

monirina eu nu vad poza , dar daca spui ca se poate salva ceva cu miscare ne apucam




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Doxy, la Bacau e renumitul Stan. Am vazut (si pipait ) 3 dintre operele sale de arta...wow!!

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monirina spune:

oare de ce nu puteti vedea poza??daaa eu sunt pro sutien, port de la 15 ani, iar sarcina trecuta am purtat si noaptea si mai ales cand alaptam, ma dureau rau sanii de cat de grei imi erau.
la cele su sanii mici poate nu fi o problema daca nu porti sutien, dar la cele cu sani mai mari unde e greutate mai mare de sustinut neaparat sutien si sport!!!

Monirina mami lui Robert (5.01.2008) si 20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

monirina eu nu pot vedea ca nu am programe instalate in calculatorul de servici..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Fetelor intrebare intrebatoare. astazi mi sa intarit burta de vreo 4 ori ideea este ca nu ma doare cateodata ma deranjeaza dar atat. Nu trebuie sa imi fac griji nu? Pana azi nu am mai patit de ceva timp. . Nu am dureri absolut nmk. Apropo colul poate fii masurat si la eco nu? Daca doc nu mi-a spus nmk inseamna ca e bn? ms

27+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Sportul e bun nu contest, dar la sani nu prea ajuta, sanul e tesut adipos plus nu mai stiu ce pe acolo, nu e muschi asa ca nu prea ai ce antrena, daca s a flescuit asa ramane.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput