Felicitari De_ea! Hai Lai! CIRESELE Mai-Iunie2013

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Mony, sa fiti sanatosi si casa de piatra, si tot ce va doriti sa vi se implineasca!

Cat despre mama soacra, cum adica de ce nu ati facut baiat?! pai ce ati pus cu mana copilul in burtica? sau e pe alese ce e copilul?! Ce oameni...incearca sa dai uitarii astfel de "constatari".

30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elyana spune:

Tocmai am dat comanda pt carut si scaune de masina... mor de fericire si de frica (nu le-am vazut cum arata decat pe net)

M-am decis pana la urma sa fie cu model http://cdn.rainbowprams.com/images/duet/colours/mikado18.jpg

Monik am vazut pozele pe fb felicitari si o viata frumoasa impreuna va doresc Si mie mama imi cere o fetita, a incercat sa o convinga si pe doctorita ca poate unul dintre ei are pasa... apoi a vazut la eco bijou-urile si s-a calmat dar nu pune la suflet, ai o printesa cui nu-i convine, aia e

29+ Gabriel Luciano + Mikael Damian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Monik, casa de piatra si muulta sanatate si fericire!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Monik sa fiti fericiti si casa de piatra !
Elyana arata bine carutul !

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum36+Eduard-Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monik86 spune:

Multumesc fetele!
Incerc sa nu pun la suflet, ca stiu ca ea de fapt nu o zice din rautate, ci ca de multe ori vorbeste inainte sa gandeasca. De fapt e o femeie cu suflet mare, dar mai rea de gura Dar simteam nevoia sa imi exprim si aici nemultumirea. Eram curioasa daca si voi ati patit.

Va pupacim

30+ cu Adelina Timeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Las' ca la mine in familia extinsa sunt numai baieti... evident ca am auzit si eu din astea... tot baiat?????

dar cu inca unul n-am auzit decat de la oameni cu care n-am nici o treaba. hooooooooo... 2 baieti cred ca imi vor pune capac definitiv. Plus ca nu sunt chiar o tinerica la 23 ani... :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_blanca spune:

Iris nu fii suparata, nu toti bbei pot fi de 4 kg, important e sa fie sanatos si daca el creste constant sigur nu e nici o problema.

Elyana asa e si al meu uneori, discutam ceva si apoi nu isi mai amnteste sau isi amnteste ce vrea doar. Nu se merita sa fii suparata, se mobilizeaza ei, mai greu ce-i drept dar cu siguanta te va ajuta la nevoie. Felicitari pt achizitii sa le folositi sanatosi, foarte frumos caruciorul.

Monik casa de piatra. Am patit si eu cu apropiati care au dorit neaparat sa isi dea cu parerea referitor la cati copii ar trebui sa fac si ce #537;ex ar trebui sa aiba. Dar nu le permit oricat de nesimtita as parea, mi se pare deplasat asa ca s-au cam lecuit sa mai scoata asemenea perle. Si nu mi se pare normal eu sa tac sa inghit ,de felul meu reactionez si uneori destul de aiurea.

Hai ca m-ati convins. Am vorbit cu mesteru' Manole maine imi da un raspuns cam cat dureaza si cand poate, inainte sau dupa sarbatori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simcri spune:

Salutare burtici!

Si eu in pauza de pranz, asa pe fuga, ca am vazut ca spuneati de gatit eu am facut repede niste ciulama cu piept de curcan.
Vicky sarumana pentru lista mi-se pare rezonabila fata de ce am gasit eu
Monika casa de piatra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_blanca spune:

Eu am papat ciorba de salata,ma ajuta si la constipatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Eu am facut supa cu galusti si musaca de cartofi .Sunt cam limitata in retete ca ai mei copii au doar cateva feluri de mancare pe care le agreaza si pe care le tot rotesc. Pentru mine si tati mai adaug si salata in fiecare zi dar ei nu vor.Daca ar fi dupa mine as manca numai salata cu branza telemea.

Mami de Ana(13.12.2003) & Dragos(22.12.2008)
si acum36+Eduard-Mihai

Mergi la inceput