Stelute de iulie-august 2013(83)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

cred ca am facut o prostie...
am luat 1 gynipral , ca ma termina durerea de burta iar acum am pulsul 133 si tremur toata.
E normal??? bine ca sunt acasa si ma pot intinde.


Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Ma simt asa "mica" pe langa voi ... Eu am de abia 20 de saptamani, si m-am cantarit ieri si am pus 4 kg (am ajuns la 68 la cei 1.58 ai mei) ... Dar sa nu ma ingrijorez ca de acuma incep sa vina kilele probabil ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Ele nu stiu ce sa zic, inceraca sa stai in pat, poate iti revii.Daca nu suna doctorul si intreba-l poate poti sa iei ceva pt puls.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ele

cred ca am facut o prostie...
am luat 1 gynipral , ca ma termina durerea de burta iar acum am pulsul 133 si tremur toata.
E normal??? bine ca sunt acasa si ma pot intinde.


Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani




Ele stai linistita de la gripal este trece cam in 2-3 ore stiu sigur asta de la medicul meu

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Paula asa se dau incepand din sapt 27-28 la gravidute cu gemenasi dca citesti la topic gemeni tripleti 90% di fete le au facut

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Multumesc fetele . Deci nu mai cumpar si suport. Oxana comoda pt infasat ii fac si eu. Pun poza la msj imediat.

Amalia felicitari ce maricele sunt


27+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

da masa de infasat e fff utila pt spatele nostru. Eu am una care se monteaza pe patutul din lemn, mi se pare o varianta ok pt cine nu mai are loc sa puna si comoda in camera.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Elena, ai mai luat vreodata ginypral? Tot asa ai reactionat? Eu nu am luat niciodata, nu stiu ce sa-ti spun. Dar tie iti tb pt durere, nu? Asta e pt durere? Mie dr mi-a zis sa iau paracetamol pt durere. Sa ne zici cum mai esti...

Amalia, asa e bine...doar preventiv, ca m-am speriat!! Nu tin minte ca gemenasilor de la delfinasi sa le fi dat asa repede injectiile de maturare, dar e adevarat ca au nascut toate dupa 36 de sapt ( cred ca chiar dupa 38). Si acolo am avut 3 perechi de gemeni.

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

unidanad fff draguta comoda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Aha, deci stiam eu ceva dar nu complet... deçi pana la 34 de sapt se fac si se repeta periodic. Credeam ca se face un tratament si atat.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput