Stelute de iulie-august 2013(83)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Edit: "Ametitei" i-am transmis ca de acum isi cara mobila in mana de la poarta daca nu pune mana sa socializeze cu vecinii si sa detina un minim de informatii despre ei ...

M-am enervat eu dar recunosc ca e si vina mea ca n-am pus un bilet cu un nr de tel pe bord ... pt AMETITI.

26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

amalia ce buburize mari ai nici nu-i de mirare ca te framata toata toata...

betty
eu cred ca asi fi facut cu nervii...sa-mi ridica marina din fata propriei case ...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

chear vroiam sa-ti zic " ametite-i " nu i-ai spus nimic




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Mony draga te-a luat si pe tine , Si eu am avut cam o saptamana de dureriasa destul de puternice, dar iar ma repet, norocul meu ca-s acasa si ma bag in pat, poate de aia nici nu stau durerile prea mult

Betty bine i-ai facut mucoasei

Olimp da-i n*****i de patroni, is satula de ei, mai ai cata de suportat , bine ca a trecut durerea de gat.


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Olimp, un pic mai tb sa-i suporti...chiar ti-am simtit lipsa azi.

Elena, ma bucur ca esti mai bine!!

Betty, ce m-as fi enervat si eu!! Sunt niste banuti pierduri aiurea

Bobita, Happy, voi ce lucrati doamnelor?

Mia-m verificat tickerul, mai am exact 92 de zile. Si au inceput si sanii mei sa produca colostru.

Ma duc sa ma apuc de sertarele din bucatarie...



Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

S-a deschis cumva lista cu numele cerute de Amalia? daca nu, o facem tot pe mailul comun?


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

mony draga de tine stiu cum este ..si eu am momente cand ma ridic din pat si abia calc.... si imbratisare...hai ca scapam si noi...
sa ma vezi la lucru cand ma ridic de pe sacun ..parca sunt Bamby abia calc si nu am echilibru bun de durere parca nici nu imi vine sa pasesc...

delia r , paula asa este 2 saptamani practic si scap de ei , sa nu mai zic ca pe final de program nici nu mai putea vorbii asa eram de obosita....mai ales ca trebuie sa bat din gura mai toata ziua cu clientii , vad ca mai nou nu mai rezist la discutii prelungite ...pana in 30 mai e putin...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

paula apropo de colostru...la mine nu s-a mai intamplat nimic , intredevar daca prind de mamalon si strang iese cate o picatura de lichid ? sa fie si la mine colostru ?




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp mi-a stat inima in loc, am citit 30 mai (30.05) , la naiba ti-ai modificat programul , tare adormita-s azi.


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia ametita sunt eu....30 aprilie




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

28 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput