Stelute de iulie-august 2013(82)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Paula muciosul pitic si bucalat

amalia tsakoniati
27+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Rodica draga, nu stiu la ce te gandesti, dar vezi ca mananci litere.

Citat:
citat din mesajul lui Delia_Rodica

Pula draga, iar cu muci!!!! Multa santate


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd


Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Paula sanatate multa piticului . Vine vremea frumoasa poate scapi si tu de muci

27+
viitoare mamica de Medeea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Eu de data asta cred ca o sa-mi iau rezerva, sper sa nu mai am probleme si sa am bebe langa mine si atunci clar vreau rezerva. Nu stiu daca au AC in rezerva. In salon unde am stat cand l-am nascut pe Rares era ff cald, ma sufocam. De fapt era si martie, cred ca aveau incalzire inca.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RLK spune:

Doxy, super tare!!! ce spirit de observatie! eu chiar n-am observat! hahahahhahaha!
PS: mi-am activat PM. Vroiam parola pt gmail, pt poze.
Multumesc anticipat!


RLK 28+ Mara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Diana, maneca e in functie de cat de friguroasa esti sau nu
Eu cu siguranta o sa iau cu maneca lunga, sa-l folosesc si acasa in sezonul rece. Daca mi-e cald nu-l folosesc sau intorc maneca


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Este a doua oara cand la Paula scriu aiurea , nu-mi prea bate a-ul si la numele Paulei mai si sare in ochi, la alt cuvant nu se observa

Paula draga scuza-ma


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Salutare,

Vad ca toata lumea e bine, dar olimp nu a mai dat pe-aici azi?
La noi a fost frumos in prima parte a zilei, Alise a iesit cu taica-su la plimbare iar eu am dormit doua ore
Apoi s-a pus pe o ploaie torentiala dupa care liniste si pace.

Mony avand in vedere ca eu am nascut natural si intentionez s-o fac si de data asta i-am spus fiica-mii ca se poate naste cu cezariana si natural. Dupa ce a pus intrebari despre cezariana, a spus ok, dar ce inseamna natural? Pe ea nu o pot duce cu zaharelul ca pune intrebari pana-n panzele albe si din alea exact la fix. Asa ca adevarul e cea mai buna solutie. Si i-am prezentat asta http://www.youtube.com/watch?v=Xath6kOf0NE dupa care ea a intrebat, bine, dar pe unde iese exact si atunci i-am spus ca exista un canal special in zona pe unde face pipi, dar nu chiar pe-acolo si care se dilata ca sa iasa bb. Atunci ea m-a intrebat daca doare si daca este si sange. Si i-am raspuns ca da, dar ca trece si femeile nasc de mii de ani astfel. Ca atunci cand am vazut-o pe ea si am pupat-o, toata durerea s-a uitat. Alise e foarte pragmatica si curioasa, si-a satisfacut curiozitatea, a fost multumita de raspunsuri ba chiar a spus ca ar vrea foarte mult sa participe la nastere fiindca nu se teme nici de sange nici daca bb e mai murdarel la inceput. Asa ca, in cazul nostru am facut bine spunandu-i adevarul.

Inca nu stie de sex, m-a intrebat chiar saptamana trecuta ce inseamna si i-am spus de sex masculin si sex feminin etc dar nu de procesul in sine, pe asta il las pentru mai tarziu

Ea oricum face foarte bine diferenta dintre realitate si povesti, nu suporta raspunsurile evazive, stie ca Mos Craciun nu exista s.a.m.d, i-am zis sa nu zica la alti copii la gradi sa nu-i supere

Cam asa stau lucrurile la noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp se chefuieste astazi


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RLK spune:

Diana, merci mult!


RLK 28+ Mara

Mergi la inceput