Stelute de iulie-august 2013 (80)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Dana, eu i-am vazut la ambele targuri si am luat o lenjerie de la ei.Ajunsa acasa am studiat-o cu atentie si e f bine lucrata, materialul e bun, are 6 piese si costa 100 de lei. Mi se par f ok ca raport calitate/pret. Maine merg pusa pe treaba

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobita ti-am admirat burtica

diana
asa am facut si eu ca tine m-am uitat la pozele tare , nu-mi venea sa cred ca am dospit..in asa putin timp..super poze,..




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Bobitza eu cand am fost si am vazut cosuletele nu imi venea sa ma despart de ele . Abia ast sa ma duc sapt viitoare sa il iau. Sunt tare fericita ca mai am de luat doar mobila si cred ca tot de la ei voi lua.. Toate mi se par de calitate si la preturi ffff bune.

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

paula, betty funny rau pruncii vostri, m-am amuzat teribil
rogu-va sa imi dati si mie reteta de placinte cu mere a la betty. vreau sa incerc altceva, am cat rotit cele cateva retete de dulciuri ce le stiu si simt nevoie de ceva nou si bun


Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
26+
minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Si eu vreau reteta . Cine are mila???

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Parca azi avea cineva eco?? Sau nu mai stiu eu bine??

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

da ... sper ca e o chestie de hormoni de sarcina cu depresia cateva zile am fost zen dupa ce am primit rezultatul la analize, nu ma ingrijora nimic... acuma iar m-au apucat toate

Deja nu mai pot de oboseala la munca ultimele ore, ce va invidiez cu programul scurtat, dimineata am elan si entuziasm... dar deja de la 4 la 6 ma doare tot, nu pot respira, etc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Mess, ma intreaba Rares de ce plange ala albastru din mesajul tau si I am zis ca s a lovit cu capul de zid :)).

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mess0804 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Bobitza_85

Fetelor, eu m-am indragostit de apio.
Ati mancat? Sunt niste tije verzi, cu gust de telina si le pap cu maioneza cumparata. Sunt delicioase! Am mancat prima data la nasii mei in weekend si mi-am luat si eu de la Mega.
Sa incercati! Sunt pline de vitamine si gustoase!
Asa arata
https://www.google.ro/search?q=apio&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=O51mUaa8EsqC4gS4uIGwCg&ved=0CEEQsAQ&biw=1366&bih=611


Aici le zice telina... Eu stiam ca is tijele de la telina ? poate ma insel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Chiar ca sunteti gospodine mai fetelor!!

Bobitza la cate ai facut ieri, ar trebui sa stai in pat o saptamana.
Cris iarasi m-ai omorat cu tortul de zahar ars. Eu am incercat sa fac cand eram studenta, nu mi-a iesit si nici nu am mai insistat.

Ce sa zic, am lasa-o mai moale cu gospodaria, fac dar nu exagerez. Astfel durerile de pasa sunt acceptabile.
Am uit sa va zic ca o sa imi crape burta..am mancat cartofi copti cu usturoi. deci m-am laudat si eu cu "icre negre"

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput