Stelute de iulie-august 2013(78)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

betty din pacate in multe situatii infectiile cu e-coli sunt asimptomatice...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

OL#304;MP - ms mult, dar sa intrerup Prog de jos nu stiu mi e frica- si la FET la F#304;V 1 imi daduse oral si la 2 zile de inghitit mi a Zapacit stomacul! AMAL#304;ARO- oare in ro se gaseste sau daca mai stii substanta de baza- ieri ma manca rau Azi m a mai lasat , dar inca mai este acolo si mai ales ca iau crinone de 2 ori! Ref la carucior- noi nu #351;tim ce fel sa luam , dar #351;tim sigur ca vrem unul langa altul.Cumnata mea are MClaren ptr gemeni- ptr nou nascuti mi se pare f jos- cred ca de la 6 luni e mai ok! #304;n rest ptr gemenasi nu prea am vazut carucioare frumi.La targ, luna trecuta, vazusem de la M#304;MA, cel ptr gemeni mi s a parut aiurea rau sar ptr 1 bebe e frumi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Buna dimineata fetele mele!

Olimp, clujeanca mea iubita, imi pare rau pentru starea mahmura de aseara.

Azi dimineata am vazut rezultatele, mi-a iesit E-coli la urocultura. Simptome n-am, dr. de familie m-a chemat sa-mi prescrie antibiotic, ma gandeam sa merg in dupa masa asta sa recoltez si secretie vaginala ca daca e si acolo ceva sa iau un antibiotic potrivit pt ambele ... Ati avut careva dintre voi probleme de acest gen?


26+

bebitza


si mie mi-a iesit e coli la primele analize si pt ca nu prea=mi venea sa cred, am repetat analizele si au iesit bune. \am vrut sa fiu sigura ca nu am contaminat proba sau ca nu s a gresit la laborator. \Eu nu am avut niciodata, de aia am vrut sa repet.


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Happy ma mult-si la tine era cu mancarime Extern sau si int?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

Bety nu am avut , imi iesea la analiza la urina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

MBK, la mine era un soi de iritatie-nu chiar usturime dar aproape exact la gura scorburii De fapt nu imi dadeam seama daca era vba de vagin/tract urinar...

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

MBK intredevar sunt perosne sensibile la Utro sau pastile cu progesteron luate oral , si mie mi-ar fi groaza , eu initial le-am luat oral , oadata si mi-a ajuns , mi-e nu mi-a fost rau de la stomac dar pe mine m-au ametit de parca eram o curca beata...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

da asa e Olimp, momentan e tratata poate nu o sa mai reapara ca asta imi mai trebuie si le am pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

multa sanatate celor cu probleme si bafta la eco, abia astept rezultatele bune


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Oy oy ! La Mine e mancarime- ptr Candida ce ati luat? Amaliaro tie ptr Candida iti daduse?

Mergi la inceput