Dieta Rina

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

seara buna

pfuai, nu credeam ca o sa ma calce foamea. dimineata acasa mi-a fost ok, ca am pus la blender fructele si le-am sorbit incet, cam o ora si ceva. apoi la 12 jumate am halit un mar.
cand am ajuns la servici, am dat de .... draku. prajituri proaspete , plus pe la toate colturiel iepuri de ciocolata si ouale ramase de la Paste. dar am rezistat eroic si nu m-am atins de nimik.

la pranz salata plus doua oo, la cina o parte de salata cu ou. pe la 9 cand eram deja acasa ma lovit o foame cumplita. de parca nu mancasem nimik toata ziua. asa ca am mancat 5-6 feliute de Bake Rolls cu aroma de usturoi.

dupa cate citesc maine e mai usor ca e mancarea mai consistenta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Valeu, deci la 9:00 P.M. vine marea lovitura ? Ca pe mine deja ma doare capul, nu mi-e foame si cand ma gandesc iar la salata si pui, ma ia asa cu plictiseala ... deja ?

Bine macar ca stiu, la 9:00 ma imbrac in pijama si ma leg cu lantul de pat ...sper sa nu creada barbata-meu ca fac ceva aluzii la "50 shades" ca pun biciul pe el ...a la "50 shades" ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Sunt cu ochiu' pe voi .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Uite Bufleo cum o sa arati la 68-69kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Si la mine a trecut ok ziua, cu salata+ gratar la pranz, pe la 6 acelasi lucru, dar la 10 turbam de foame si am luat un kinder pe principiul ca are nu stiu cat la suta lapte si laptele e proteina
Maine mananc cartofi, as fi avut pofta de varza calita dar o las pt tura 2.
Pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Ntzzntzzz ,greseala recunoscuta e pe jumatate iertata insa nu se amesteca proteinele si oul ala mai contine si zahar,dar stii si tu ca doar nu degeaba te dai cu capul de pereti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amarantina spune:

Andra, stiu stiu si nu a fost ou a fost kinder pingui, deci si mai nasol.
Multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralualexandrei

Uite Bufleo cum o sa arati la 68-69kg

Vise, vise ...asa arati tu de la 1.70 m ai tai ...asta daca duduia cu fundul mov si spatele gol esti tu ...

Eu in vecii vecilor n-o sa pun o astfel de rochie pe mine ...pai ca sa arat asa si sa pastrez proportile, cred ca trebuie sa am 48 kg ...

Am uitat sa-ti spun, eu trec de 1.60 m doar daca ma ridic pe varfuri ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Este 20:30 si am terminat salata ...sa nu-mi spuneti ca e tarziu, ca am vrut sa evit legatul de pat ...nu mi-e foame, dar ma doare capul ...pe mine ma doare capul foarte rar, deci trebuie sa fie de la alimenatia de azi ...oricum sa nu mai vad piept de pui ...e buna dieta asta ca nu te lasa sa urasti un aliment decat o zi ...

Numai la cartofii de maine a gandesc ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Faza cu ganditul la mancare e valabila prima saptamana...apoi te inveti.Problema e ca te saturi la un moment dat.

Mergi la inceput