Piersicute de iulie august (34)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Fleur, ai baiat mare acolo daca a papat el supa.
Si eu fac cartofii cu furculita ca la blender ies cleosi. Azi a mancat mofturici cu mare pofta cartof cu pui si cu usturoi. Nu am vazut-o niciodata mancand asa bine. De dimineata la iaurt cu banana a zis pas.
Leti, din ce vad esti cam decisa sa nu mergi. Cred ca e dificil drumul, dar mai mult pt voi decat pt bebe. Nu stiu daca pt ei atat de mici e chiar chin. Mai ales daca doarme in scaunul de masina. Bineinteles decizia depinde de cum te ai cu socrii. Nici eu nu sunt mare fan al meselor acestea in familie, dar eu personal as face acest efort. Cred ca pentru sotul meu ar fi foarte important si as face asta pentru el. Plus ca eu mi-am pierdut anul trecut si bunica si unchiul si parca de atunci vad cu alti ochi reununiule astea familiale. Bineinteles la tine este si considerentul cu dormitul in pat si toaleta....deci sunt mai multe la mijloc.
Va pup si va doresc de pe acum duminica frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fleurdelise spune:

Muraturici, esti cu o zi inainte! Asta nu-i rau, ca asa trece mai repede timpul...

Felicitari Aurorei cea precoce, iute la al meu nu i-am dat inca usturoi, e o idee, daca ne mosteneste, ii va place la nebunie.

Poate se indura cineva si ne face capitol, eu din pacate nu pot ca-s la job iar acasa nici nu mai apuc sa deschid.

Seara faina si noapte linistita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Cu toata rusinica din lume...semnez condica;Am luat 6 cursuri in sesiunea asta...Mama a plecat pe 17 ianuarie...isr pe 3 martie sosi o matusa....caci altfel cedam din doate punctele de vedere;Laila creste bine,e o lungana si o haioasa...are 70 cm si 7300 avu Vinerea trecuta cand ajunseram ultima data la pediatra;Fug la citit sa vad ce mai faceti voi si bebicii si mai revin.Pup toate piersicutele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug_2012 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput