FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Neata fete!


O zi frumoasa sa aveti, va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Buna,

sunt si eu pe aci. Am ajuns si eu la munca. Am un cheffff....de abia m-am trezit.
Danielooo, hai ca tu esti inaintea mea si trebuie sa te am exemplu, ce faci?! Nu ti-am zis sa te gandesti ca la un concediu? Cum o sa te plimbi pe acolo, o sa te relaxezi, o sa fie cald, frumos, pomii infloriti, numai semne de bun augur.
O-luptatoare te felicit! Inainte cu tupeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Daniela,

eu am intrebat-o ieri pe Svetlana si a zis ca o sa imi dea ceva informatii cu o luna inainte de trasfer. A zis sa ii aduc aminte.
Tu poti sa o intrebi ca ai acu'n mai, deci iti poate da informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Neata fetele!
Banuiesc ca Svetlana e putin retinuta in privinta mea pt. ca am termen sa platesc banii pana pe 1 mai. Asa ca sunt o posibila viitoare "fivoasa", dar prea multe nu o sa-mi spuna in e-mail ci fata in fata. Oricum ma voi ruga pt. sanatatea donatoarei caci indiferent de motivele pt. care o face, ea este gainusa cu ouale de aur, iar eu voi fi clocitoarea cum spuneati si voi.
Abia astept sa ajung acasa si sa ma duc la bisericile mele de suflet. Una este la Radu Voda, unde sunt moastele Sf. Nectarie (asta e unul din motivele pt. care ma oftic ca n-am ajuns pana acum in Grecia la Eghina) si cealalta este la Sf. Gheorghe unde e mana Sf. Nicolae.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Fetele, voi la ce banca ati achitat avansul de 1000 euro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

toate fetele. Si va doresc un week-end frumos, cu dragoste si liniste in sufletele!

Eu plec de acasa pentru doua zile si o sa apuc sa va citesc pe luni-marti dar cu sufletelul sunt lunga voi. Mai am 2 saptamani pana la ET . Pot sa-mi calculez deja data probabila a nasterii.
Miracol
, pana de Revelion o sa ne vedem cu BB-ii in brate.

Eu in privinta donatoarei n-am foarte multe curiozitati. Stiu ca e sanatoasa si i-au facut analize genetice, mai stiu grupa sangvina si Rh-ul si ca "seamana cu mine". Si cred ca mi-a zis dr. Mamas si ce varsta are dar nu mai sunt sigura, tinerica oricum. A, si ca e studenta. Voi ce ati fi curioase sa mai aflati despre donatoarea voastra? .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Mirivili, mult noroc!
Eu as vrea sa imi zica macar cat ti-au zis tie.
Weekend placut fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Helou helou si de la noi

Wish eu din sapt 12 am inceput sa reduc estrimaxul, dupa cum imi indicase dr Machac. Progesteronul( crinone am folosit eu in prim trim) nu l-am eliminat pt ca dr mele i a fost frica si a zis ca daca tot mai am stoc pt inca 1 luna sa merg mai departe cu el si asa am facut, apoi pana am nascut am co tinuat cu 200 utro dim si seara. Ma bucur ca se retrage hematomul, Doamne ajuta.

Amalia burdihanul
Miracol, ce putin mai ai

Cezara, eu inainte sa plec ma interesasem de un masaj ceva facut cu 1 ora inainte de ET, de relaxare parca...citisem pe un forum din uk , parca era trecut linkul si pe pag de la reprofit.....dar am renuntat la idee

Daniela, e normal sa iti faci fel de fel de griji, dar reteta succesului la mine a fost ( cred) ca am crezut cu tarie tot timpul ca tura asta va fi cu rezultat pozitiv...eram sigura de asta, nu acceptam alt rezultat. Normal ca ma mai apucau pandaliile, dar imi reveneam imediat. Gandeste-re cat de frumos va fi aceasta vacanta, te vei bucura si de cei dragi daca vor veni sa va vada ...ce mai vei petrece niste clipe frumoase si in plus cu rezultat pozitiv . Nu-ti mai pune fel de fel de intrebari, nu te mai stresa pt orice nimic...lasa lucrurile sa decurga de la sine, DD are grija sa le aseze pe toate

Noi suntem f ocupati...mai ales ca s a mai incalzit, trebuie sa-mi pun florile, sa fac curat prin gradina, indata tre sa pun straturile ca sa am legume eco pt pici...ce mai...de abia mai respir, mai am si niste muncitori prin curte si tre sa stau cu gura si pe ei sa nu-mi calce florile .
Oare ce mai face Sper , nu a mai intrat de fffff mult timp. Imi aduc aminte ca anul trecut pe vremea asta ne dadea sfaturi pt trandafiri

Tusferi, ati ajuns acasa sau tot in spital? Cred ca esti super ocupata, prima luna e mai grea pana va acomodati....apoi iti intrii in ritm. Pupici tie si puisorilor

Va pup pe toate si sa aveti un wk splendid

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Miracol, Mirivili ce putin mai aveti

Amalia , tu ne urmaresti din umbra, asa-i?

Irilac, mamica harnica si pe baietelul ei.

Tusferi cum te-ai acomodat cu noua viata in 4?

Pe mine ma doare capul ingrozitor, sper sa nu racesc.Am avut azi treaba in oras si m-a plouat.

Sa aveti o seara frumoasa si un weekend calduros




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Salutare fetelor,

Mirivili si Miracol ce bine ca mai aveti putin :). Bafta, sa aveti noroc mult!
Amalia :) esti foarte tonica! Bravo!
Needa bea o cana de vin fiert cu scortisoara si cuisoare. A doua zi, nici urma de raceala!

Sa aveti un weekend minunat!

Mergi la inceput