Clubul "babelor" FIV-oase 77

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns raisa2012 spune:


SANDY,ti-am scris un mesaj in PM.Poate te uiti pe el...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Buna fetelor
Sandy, intrebai de EI. Mie, Tayfun mi-a facut in ziua 24 a ciclului premergator FET-ului, dar asa s-a nimerit, atunci fusesem la el la consultatie. Cand i-am zis ca vreau sa fac FET cu cei 2 embrioni de la Sibiu, el mi-a propus EI si mi-a zis sa fac transferul la urmatorul ciclu.

toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

aadina mercic mult si tie asa voi face si eu in final ambele clinici mi-au zis ciclul anterior FET-ului, dar voi face la pachet cu o histeroscopie ca mi-au zis ca vor sa vada ce-i pe acolo dupa ultimile 2 SOE.

Pentru fetele interesate EI in Bucuresti se poate face la Promed si la Polisano.
La Promed fac si Intralipid mai nou...pentru cele interesate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

seara buna fetelor...

Intralipid??? no way...personal,nu vreau sa mai aud de el vreodata.

maaine ma duc sa-mi vizitez finuta

astazi,de Buna Vestire-Fecioara Sfanta a fost instiintata de arhangelul Gavriil ca va da nastere Pruncului Sfant...astazi...femeile care vor sa fie fertile in anul ce urmeaza tre' sa manance peste...asa ca ma duc sa bag 2 rondele de somon la tigaia ceramica

ma retrag in glorie.
va doresc o seara minunata.


p.s.cica maine la sala facem ...DANS DE NEGRESE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

WoW Samira n-am stiut de faza cu pestele...dar incerc daca am dezlegare din post
Stiam ca tu never nu mai vrei Intralipid dar am anuntat in cazul in care cineva totusi va dori sa incerce sau va avea nevoie.
Si eu l-am refuzat dar am motive ca am LDL la borderline si HDL prea mic si in plus mutatie de PAI adica ingredientele perfecte pt ca o bunicuta ca mine sa faca devreme infarct

Samira te vopsesti cu crema de ghete sa te faci negresa sau folosesti modernul spay bronzant?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

sandy...pana acum 6 luni as fi dat ani din viata sa gasesc pe cineva dispus sa-mi adminisstreze Intralipid...dar dupa ce l-am gasit...mi-a trecut
am o prietena pe care am sunat-o de 8 Martie sa-i urez toate cele si mi-a intrerupt turuiala spunandu-mi:
-te rog sa nu-mi urezi sa mi se implineasca tot ce-mi doresc eu....pentru ca viata mi-a demonstrat ca nu-s capabila sa-mi doresc lucruri normale si bune pentru mine....

asa si eu...mi-am dorit cu ardoare IL....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Da asa-i ai grija ce-ti doresti...ai mancat pestele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

nici nu l-am facut ...am fost retinuta nitel...dar acum ...chiar ma duc.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sami iti multumesc ca existi

eu tocmai ce am terminat pestele la gratar facut de al meu sotoi bun.si salata de de toate si vin alb

sandy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Fetelooooooor Catnga insarcinata la 54 de ani natural!!!!!!!!!!!!!!!!!
Voi credeti? cica a crezut ca a intrat in menopauza si cand colo era cu inimioara....

Mergi la inceput