Clubul "babelor" FIV-oase 77

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

fete

da,gaby,de tot ca.....!...

sandy nu stiu la ce s-o fi referit,pt ca filmulet n-am.doar o poza mica unde mi-a incercuit si mi-a scris lichid.si i-a dictat asistentei sa scrie trompe slab permeabile.eu cand am auzit l-am intrebat-cum slab permeabile?ca la HSG au fost permeabile...si mi-a zis ca nu par oki...o fi si ca el...s-or fi infundat intr-un an jumate.oricum m-am lamurit...

pe 10 sunt la buc.

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

sandy,ma bucur f mult ca a fost bine la histeroscopie.iti doresc un sau un cat de curand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

hello.
n-am nimic de spus...dar am intrat sa va salut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns QiaoBing spune:

si eu doamne dragi. azi am avut o zi tare plina, ma teleportez direct pe perna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

heeeeiiii e miercuri - jumatatea saptamanii
ce faceti, babute dragi?

Eu de azi intru in liste, preturi, achizitii asa ca va salut devreme, ca sa nu ma trezesc ca se incheie ziua si n-am scos o vorba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

spor la munca si o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Neatza fetele!
Sandy ma bucur tare mult ca a iesit bine histeroscopia! iti tin pumnii pe mai departe sa iasa totul perfect.
Velvet tare ciudat partea cu dr si mama ta, nu mi se pare normal sa ii spuna lucrurile astea, of...nu mai exista confidentialitate.....
eu am fost la dr, chistul cel mare a disparut dar a mai ramas cel micut si naravas care nu vrea sa dea inapoi, asa ca iau in continuare yasmin poate totusi o disparea. Am fost si la endocrinolog, am facut eco si tiroida mea este bine, dr mi-a zis ca senzatia de nod in gat s-ar putea sa fie din cauza stresului ...si acum eu ce fac???? am mai citit pe ici pe colo ca ar merge ceai de tei si se pune cateva picaturi de valeriana, as incerca sa vad daca merge.
pe toate babute dragi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

miky neata.da...nu mai exista nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Salut babute sugubete

Va doresc sa aveti o saptamana super in continuare

Eu am inceput-o cu dreptul si sper sa continue asa.

ieri am fost si am vizitat trenul regal si dupa aia am tras o raita de cumparaturi prin centrul vechi...am avut o super zi

Intru intr-un anticariat si vad niste supere super bijuterii d-alea adevarate vechi de familie .... care costau cat un FIV
Vine o baba (lady parea) la vreo 70 si de ani si ma tot vede ca ma uit cu jind la ele..la care baba ii spune vanzatoarei: "astea sunt bijuterii exact pentru varasta mea" si nu s-a dezlipit de ele pana nu am plecat din magazin...
In timp ce ieseam sotul ei cica..."sa pregatesc cardul draga, sa ma ingrjorez??"

Fetelor stiti cumva daca dupa histeroscopia de faza luteala (clasica zi 21) poate sa intrazie ciclul ca eu nu mai stiu daca anul trecut cand am facut-o mi-a venit ciclul la timp...si nu pot sa imi fac nici un calcul...habar n-am cand o sa fac ET, fiindca nu stiu cand o sa imi vina CM si nici cand o sa am ovulatia

Si cu toate astea am o stare de bine incredibila...oare de ce? ca droguri nu iau

Va multumesc mult de tot pentru gandurile bune si Doamne ajuta sa fim la sfrasitul anului o armata de babute gravide pe aici
Eu si daca se gravideste surogata tot o sa ma simt ca sunt gravida

Va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elly_me spune:

Velvet- iti doresc succes pe 10 ...

Eu sunt tare relaxata... si m-am hotarat sa tin regim ...
Asa ca m-am bagat la un regim echilibrat , care la mine da rezultate frumusele ... voi ff atenta sa nu mai amestec proteinele cu amidonul si cu carbo ..
Sper sa mai dau jos 5 kg...
Mi s-a spus ca daca voi mai slabi putinel va creste si calitatea oolelor ...
Voi incerca si sport ... .. pt ca nu prea mai practic ...
Ma vitaminizez ...

Asa ca pana la Paste am activitate ...

Sper sa nu ma laud degeaba ...

Pup toate babutele

Mergi la inceput