HAI ROMANIA!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

E acolo pt ca joaca poker bine cu cei din FRF si e bagat in mafia pariurilor (parerea mea , desigur, nu am nici o dovada, doar speculez). Cica e ultimul care a calificat Romania la un campionat. Nici nu vad cine s-ar inhama acum la antrenat nationala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
Cica e ultimul care a calificat Romania la un campionat.



'Cos what I feel is the only truth for me


Cind?

Mersi de informatzie!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Campionatul european din 2008, de unde au plecat acasa din grupe (locul 3 din 4 echipe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

hai ca am cercetat ca asa ma dezobisnuisem sa aud de echipa Romaniei la mari competitzii europene...incit am zis ca e o eroare!

Am un lapsus complet,nu-mi amintesc absolut deloc de episodul asta din fotbalul romanesc!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

oricum,intre 2008 si 2012 s-au mai perindat si altii pe banca nationalei. Pitzi a fost adus ca printul pe cal alb, salvatorul nationalei, cu obiectiv calificarea la campionatul din ... 2200 la cum joaca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Deloc nu mi-a placut cum au jucat desi scorul final e OK.

Eu ii gasesc mare vina lui Piturca, efectiv mi se pare depasit. Avand ca si comparatie ultimele meciuri ale Stelei, cand am vazut clar ca se poate juca altfel fotbal decat stie gasca veche, aveam alte pretentii. Insa cu dinozauri acolo nu poti obtine ceva nou.
Iar dinozauri mai mari decat Piti si "briliantul" nu am vazut. Daca pana si Cornel Dinu care e TRex in persoana spune ca sunt depasiti ....

Pacat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Aaaa...eu am crezut ca piturca e...antrenor pina la moarte1

Da' cu Hagi ,ce se aude de ce n-a luat el natzionala?
Imi amintesc ca acum vreo 10 ani spunea ca trebuie sa-si ia brevetul de antrenor si apoi preia natzionala...da'...nimic!

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Din cate stiu a antrenat si Hagi nationala o perioada scurta si a fost chiar mai rau decat Piturca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali

Din cate stiu a antrenat si Hagi nationala o perioada scurta si a fost chiar mai rau decat Piturca.




Daaaaa, prin anii 2000.. A pierdut o calificare cu Slovenia, acasa

Eu am fost mare microbista la sfarsitul anilor '80 (cand am inceput sa urmaresc fotbal), anii '90 , cam pana prin 2000-2001 (cam atunci cu Hagi la nationala), mergeam si la stadion, m-au si filmat o data, m-au dat la TV (iar eu atunci chiulisem de la scoala ca sa merg la meci ca invatamm dupa masa), imi aduc aminte si acum marile meciuri, le-am trait intens. Eeee, si acum, ce am ajuns, m-am dezobisnuit, nu mai am rabdare sa urmaresc vreun meci cap-coada, nu mai sunt la curent cu jucatorii, nici nu stiam ca meciul cu Ungaria e pt Euro 2014, ca suntem in grupa cu ei (credeam ca e vreun amical). Chiar nu mai avem echipa, nimic, joaca rau de tot....

Apropo, cu cine mai suntem in grupa? Cate secalifica la Euro? Tot asa, o sa fie cu meciuri de baraj?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

HAI ROMANIA!!
Ar fi extraordinar sa scoatem macar 1 punct dupa meciul de azi (desi primul 11 nu imi da nici o speranta )

Mergi la inceput