HAI ROMANIA!

HAI ROMANIA! | Autor: histamina

Link direct la acest mesaj

HAI ROMANIA!
HAI BAIETII!

mult succes si sa bateti diseara!


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Diseara Romania - Ungaria pe postul national la 21.30
Chiar daca nu-s microbista hai Romania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Hai Romania!
o sa fie un meci urat fara spectatori, dar daca ne asiguram victoria e suficient pentru noi si raman mai departe sansele de calificare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

HAI ROMANIA!!

Si cum tot romanul e pricepul la fotbal, va intreb: cum vi se pare titularizarea lui Mutu in primul 11 si toata garagata din presa cu 'briliantul' in sus, 'briliantul' in jos? Sau ce cauta Tanase pe banca de rezerve, cand la evolutia 'fulminanta' din ultima vreme merita sa vada meciul din fotoliu de acasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Hai Romania!
Hai baietii!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

laura,
sunt oameni care inca il mai vad pe Mutu ca mare talent, inca il mai cred de 20 de ani si nu de 34 sau 35 de ani cati are si cu tonele de contraperformante...............
depinde cine il iubeste acolo sus , al FRF

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Se joaca fara spectatori?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia1 spune:

Cu ce ocazie se joaca meciul si de ce fara spectatori? Se joaca pentru vreo cupa, ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

E meci in grupa de calificare la Campionatul Mondial din 2014. Iar fara spectatori se joaca ... nu stiu exact, au zbarcit-o suporterii unguri la un meci anterior si FIFA a decis sa se joace fara spectatori.


edit: am gasit un articol pe net: "Sanctiunea vine dupa ce suporterii maghiari au scandat lozinci antisemite la un meci amical cu Israelul (s-a disputat in august 2012)."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Pai Mutu e de mult doar umbra a ce a fost.Si daca joaca singur,fara sa fie in rezonanta cu ceilalti,tot aia e.

Sotul e microbist.Asa ca vreau nu vreau,la meci cu mine,am pus-o de o iesire la un bar fain cu televizor si m-a sunat acum unu` din gasca ca obligatoriu tricolor pe noi.Iaca na....dar in contextul actual... hai ROMANIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paff spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Pai Mutu e de mult doar umbra a ce a fost.Si daca joaca singur,fara sa fie in rezonanta cu ceilalti,tot aia e.

Sotul e microbist.Asa ca vreau nu vreau,la meci cu mine,am pus-o de o iesire la un bar fain cu televizor si m-a sunat acum unu` din gasca ca obligatoriu tricolor pe noi.Iaca na....dar in contextul actual... hai ROMANIA

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


Sa nu il smulga cineva si sa il taie cu foarfeca

HAI ROMANIA!!!

Mergi la inceput