FIV cu ovocite donate Cap.43

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Tusferi cred ca se apropie momentul,mult curaj draga mea si Dumnezeu sa te ajute sa treci cu bine.Prevad ca maine,poimane ne anunti ca ai minunile in brate
Danah felicitari pentru baietei,si pentru fetita ,esti o fericita
Wish sper ca esti bine si stai la caldurica
Amalia asadar mai ai de asteptat 12 saptamani,sa vezi ce repede o sa treaca
Sandy ce ne-am face noi fara tine?
Mirivili,Miracol va apropiati cu pasi repezi,bafta multa fetelor,sa mearga totul bine si peste o luna sa anuntati beta mare
fetele in asteptare va pup si spor la analize

Ma indrept si eu incet,incet spre start,o sa fac Lupronul pe 10 aprilie si inca ma gandesc daca sa ma duc sa mi-l faca o asistenta sau sa ma las pe mana sotului,cand faceam progesteron mi-l facea el,dar aveam tinta desenata pe solduri ,acum nu stiu,se mai poate face si in alta parte oare ???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Daniela da mai am putin si tu mai ai putin sunt curioasa cui o sa predau eu stafeta ca eu am preluat o de la Loana pe care o si eaa fost sursa mea de zen MULTUMESC DIN SUFLET LOANA

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Tusferi Sa va ajute DD sa va vedeti cu bine.

Amalia Maricele pustoaicele... Le-am vazut si fetisoarele. Erau amandoua in poze? Seamana leit

Si eu m-am saturat de frig si zapada. Vreau primavara si floricele.

Astea sunt pentru voi toate, mamici, burtici sau aspirante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Mirivili o sa te tragade cosite cand vi

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Neata fetele cochetele! Va invit la o.

Tusferi, se apropie cu pasi repezi momentul mult asteptat, ai mare grija de tine si de copilasi. Doamne Ajuta!

Daniela, mai ai si tu putin, spor la injectat si pastilat

Sandy, cum a a fost la concert?. Si mie imi place Brenciu

toate fetele luptatoare!. Ce-mi place floricica galbena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Miracol, tu nu mai zici nimic? Nici Wish nu a mai dat nici un semn...sper ca e bine in pat, la caldurica si ca nu sunt alte probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Neata la gagici!
Tusferi, cardiologul sotului i-a zis sa aduca aparatul de tensiune la el la cabinet si sa ii ia tensiunea cu aparatul lui si cu aparatul de-acasa sa vada daca sunt aceleasi valori, aproximativ, sau la dr. de familie si sa faca acelasi lucru. Ar fi o idee sa incerci si tu asta.
Va pup! Vreau soareeeeeeeeeeeeee si calduraaaaaaaaaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

Wish,Miracol ce faceti?Amalia ma bucur ca sunt bine fetitele,fetelor bafta in continuare si va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Chiar, ce o fi cu Wish!
Fetelor, mi-am schimbat si eu profilul, vreau sa vad cum apare, sa vad daca am reusit sa il schimb.
Daniela, am si eu un urs, dar Panda, il am pus pe desktop la munca si am zis ca trebuie sa il pun si aici.


Fara copii.. casa e curata..portofelul e plin, dar inima e goala....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Nu stiu de ce nu apare poza. Am urmat toti pasii zisi de ei, mi-a adaugat-o pt un moment la profil si dupa aia a disparut.

Fara copii.. casa e curata..portofelul e plin, dar inima e goala....

Mergi la inceput