Noua versiune Desprecopii.com

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Principala mea sugestie e referitare la subiectele Sticky: daca ar fi 2-3, hai 4-5 la fiecare sectiune, pe teme de MAXIM interes ar fi OK. Dar sunt sectiuni pe forum unde trebuie sa te duci direct in pagina a 2-a pentru ca prima pagina contine numai Sticky-uri pe care nu stiu cata lume le mai citeste.

Cautarea ar trebui imbunatatita.

Si mie mi-ar placea sa fiu notificata pe forum (nu pe mail, adica sa pot opta sa nu fiu notificata si pe mail) de activitatea la cateva subiecte pe care le urmaresc, selectate de mine.

La design si aspect nu ma pricep, mie imi plac pt ca m-am obisnuit cu ele. Daca voi ziceti ca nu mai sunt la moda, va pot crede.

Sa nu trebuiasca sa dau un click si sa deschid alta pagina ca sa aleg un emoticon. Sa pot face scroll direct in pagina in care compun mesajul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

- partea cu emoticoanele, sa fie mai accesibile toate (nu numai cele cateva din stanga, si toate existente), cam cum e la ymess
- imbunatatirea cautarii la modul general; sunt aspecte care mi se par greoaie, cum a mai zis cineva, cand cauti dupa un nume de user. Sa-ti poata aparea unele postari,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Motorul de cautare ar trebui sa fie mai eficient. De asemeni, cand se cauta dupa un nume de utilizator, sa se deschida pagina la ultima postare a acelui utilizator, nu la inceputul subiectului (care poate fi si de 50 de pagini)



'Cos what I feel is the only truth for me


BINGO ... neaparat, neaparat !!! Bravo Laura !!!
Sistemul actual de cautare este absolut primitiv si extrem de incomod.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns litora spune:

Sa poata fi folosite ticker-e (sper ca am scris corect, ar fi utile la odisee dar si la subiectele cu diete.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Motorul de cautare ar trebui sa fie mai eficient. De asemeni, cand se cauta dupa un nume de utilizator, sa se deschida pagina la ultima postare a acelui utilizator, nu la inceputul subiectului (care poate fi si de 50 de pagini)



'Cos what I feel is the only truth for me


BINGO ... neaparat, neaparat !!! Bravo Laura !!!
Sistemul actual de cautare este absolut primitiv si extrem de incomod.


cautarea si afisarea mesajelor mai vechi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

diacriticele! mi-e foarte greu sa scriu fara ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Da, si eu vreau diacritice! Si, la fel ca si antevorbitoarele mele, o modalitate mai buna de cautare a userilor, subiectelor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui adi2003

Mi-as dori si eu sa se poata scrie cu diacritice pe noua versiune DC.
Momentan doar â este functionabil.

Micul paradis


Da, asta as vrea si eu, ma deranjeaza sa vad cum unii scriu cu tz sau cu sh desi cuvantul s-ar intelege si fara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

de acord cu diacriticele.
de acord cu subiectele sticky. unele nu se mai citesc de mult timp si totusi raman pe prima pagina, mai mult incurca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Revin cu inca o doleanta, in legatura cu mesajele private... le citesc si tot imi apar necitite...pana ies de pe forum... nu imi vin informarile pe mail, ca am mesaje private ... mi-ar place ca sa fiu instiintata si cand doresc ca s-a mai scris ceva la un topic pe care il urmaresc cu interes...

Mergi la inceput