FIV cu Dr. Dragos Albu 76

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Cumitzica maine este ziua cea mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

Liza se pare ca ai un program nou. La ora 4 micuta se rasfata cu tine la un mic dejun foarte matinal?

Dellya luna asta ne vedem intr-un salon din MDL, tu la laparoscopie, eu la histeroscopie, sa ne facem curatenia de primavara - ce parere ai? Tii minte ca si eu trebuia sa fac operatiunea in aceeasi saptamana cu tine ~joi - dar din aceleasi motive am fost si eu amanata
Saptamana care vine poate corespondam si pe celalalt forum. Ma gandesc sa-mi mut atentia spre aceleasi orizonturi pe care le ai si tu in vedere. De aceea iti spusesem la un moment dat sa-ti activezi PM-ul

Sarbatori fericite fetelor care azi sarbatoresc Pastele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andra1980 spune:

Cumitzica: vei vedea ca totul va fi bine, vei intra in cercul viitoarelor mamici.
london2012:xoxojojo ma bucur sa aud ca sunteti bine si voi si bebeii veti naste cu dr Albu? eu as vrea sa nasc cu dr Albu acum imi este putin teama ca eu normal 40 saptamani voi avea cam pe 25 august si el cred ca va avea concediu atunci. eu vreau sa merg tot pe cezariana chiar daca este 1 singur bebe. de maine intru in 19 saptamani. abia astept s amerg pe 18 la ecografia de morfologie de 21 saptamani sa vad bebelusa.
liza79: aveti o fetita minunata, sa va traiasaca, sa creasca mare si sa fie sanatoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

Ella, avem program dupa dorinta buburuzei.
Andra, multumim frumos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

Off Ella sper ca de data asta sa reusim sa facem curatenia de primavara.Imi pare rau ca nici tu nu ai reusit. Am incercat sa-l activez, se pare ca nu am reusit, eram prea dezamagita...Chiar as vrea sa mergem impreuna la toamna

Chiar acum ma uitam ce analize trebuie sa repet, cred ca o sa fac si Papanicolaul ca e timpul(a trecut un an de la ultimul). Oare trimiterea de la medicul de familie mai e buna daca e din martie? Si mai trebuie sa repet toate analizele de sange(adica iar 200 lei).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Dellya :
Intra in meniul din stanga la 'Mesaje Private". In jumatatea de sus ai niste butoane, ultimul fiind "Options". intri acolo si la prima optiune apesi pe 'Activeaza mesaje private'. Apoi apesi butonul "Trimite modificarile"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dellya86 spune:

multumesc mult Hatice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lumimar spune:

Buna dimineata,fete dragi!
Va poftesc la o cafeluta
Sa aveti o saptamana minunata!


Mami de Irinuca
Multumesc Doamne!

Ambele MTHFR heterozigote, o sarcina obtinuta natural in martie 2012 oprita in evolutie la 9 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pety1981 spune:

neata fete albe
Pentru ca este inceput de luna vreau sa va urez toate cele bune si fie ca in aceasta primavara dorintele noastre sa se implineasca!!!
Joi incep si eu monitorizarile iar vineri injectiile insa am o problema .Sambata dimineata m-am trezit cu o mancarime si cu 2 basicute mici pe clitoris.Am luat tantum rosa pentru spalaturi si vad ca m-au lasat un pic.Basicutele alea doua nu au disparut si simt o jena atunci cand ating.Ma intreb de la ce sa fie pentru ca in afara de anticonceptionale nu am luat nimic altceva care sa imi provoace mancarimile ca la candida.
Asta imi lipsea acum....Sa fie oare de la anticonceptionale?Voi ati avut probleme de genul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:


gata, avem rezultatul beta: 242!
nu-mi vine inca sa cred (desi m-a sunat si lucia sa ma felicite)
am sunat sa fac programare la eco si am gasit abia pe 22...eu solicitand pe 15 si insistand ca pe 15 trebuie, duduia de la receptie m-a certat ca data viitoare sa fac programare din timp evident ca mi-a sarit tandara ca explicasem ca e 'pt confirmare de sarcina')

fetelor, va multumesc inca o data pt zecile de incurajari primite! doamne ajuta sa fie bine in continuare, nu stiu cum rezist pana pe 22

Mergi la inceput