Toate forumurile Timp liber pentru minte, suflet, trup si ochi  Un ochi rade, unul e vanat & sushi din Madagascar

Nervi de primavara (saradele ghetarilor)

Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 33

JuliaSM

1223 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiJuliaSM Adauga semn de carte la raspuns Trimite JuliaSM un Mesaj Privat
Suntem toti foarte raciti de o saptamana, e ceva viral, ne tratam cu lichide si servetele si asteptam sa treaca. Nu tu gradinita, nu iesit din casa, la ce vreme de chin a fost ( furtuni de vant tare puternice si viscol, weekendul trecut), asa ca nici la noi nu e primavara. Nervi, da!

"You only live once, but if you live right, once is enough."
Mergi la inceput
a_alinta
a_alinta

1996 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite a_alinta un Mesaj Privat
oh, da! pe vremea asta cred ca toti avem nervi, nu-i asa?

nu stiu daca ati vazut britanais got tallent anul trecut dar eu sunt pur si simplu indragostita de charlotte and jothanan!

alina
Mergi la inceput

viviana

3953 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite viviana un Mesaj Privat
Charlotte & jonathan - shy boy?
Sunt minunati.
Pe vremea asta ploioasa si la nervi mei am simtit nevoia sa plang. M-a inspirat cine alta decat mica Buflea?
Nu mai pot sa plang. Si ca sa-mi dau branci la miorlaiala am urmarit, noaptea, cele mai emotionante povesti de la astfel de concursuri.

Asa am dat la Korea got talent de baiatul strazii cu o voce superba de tenor, la australieni peste un copil de origine irakiana, fara maini si o poveste incredibila - cantat 'imagine all the people"

Ah, Neatza, pingu si randu!

Mergi la inceput

eumada

5597 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luieumada Adauga semn de carte la raspuns Trimite eumada un Mesaj Privat
Neata....ploua...ploua....ploua...

Urasc ploaia.Urasc frigul.Urasc canicula.
M-a intors o chestie ieri,rau de tot.Rau.

Fiica-mea e bine,slava domnului,jumatatea mea e botoasa ca fac numai pe dos decat propune dumnealui...iaca na.

Va las o cafea mare,neagra si tare.Si fierbinte,merge la o tigara,de placere.

Madalina

Copiii gasesc de toate Ón nimic. Adultii, nimic Ón toate."
Mergi la inceput

membru veteran roxanaz

18695 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite roxanaz un Mesaj Privat
buna dimineata!
Viviana, hehe, ce de berbeci si in jurul tau! ne-am inghesuit ingrozitor in zilele astea...

Buf, ai inregistrat mesaju' cu antiinflamatoarele...?

Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

need help!!!
caut...si nu mai gasesc postul ala unde era trecomandat un medicament naturist pt colesterol.

http://www.doppelherz.ro/pentru-int-rirea-aparatului-cardiovascular-i-circulatoriu/omega-3-anghinare asta e, Michelle.

Julia, sanatate la iepurasi, si voua!

Editat de - roxanaz on 22/03/2013 09:10:58
Mergi la inceput

viviana

3953 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite viviana un Mesaj Privat
Eu va las mirosul unei cafele aburinde.
Incerc sa-mi dreg starea cu un masaj, o manichiura, o pedichiura si un coafat.

Urata vreme, urata, urata, urata.

Ma duc sa-mi cumpar o furca.
Mergi la inceput

membru veteran roxanaz

18695 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite roxanaz un Mesaj Privat
tridentul e destinat dosului pinguinului ala terifiat??
Mergi la inceput

Laura25

13160 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLaura25 Adauga semn de carte la raspuns Trimite Laura25 un Mesaj Privat
Neata!
vin sa schimb putin atmosfera. Eu sunt ZEN! Nu ma doare nimic, nu am nervi, suntem toti 4 sanatosi tun , afara cand ninge, cand ploua ... dar (vorba cantecelului ce mi-a venit acu in minte) mie mie mie mie, mie nici ca-mi pasa....! Fara un motiv anume, ma simt bine. Va pupez si va transmit starea mea zen

'Cos what I feel is the only truth for me
Mergi la inceput
sunnyday07
sunnyday07

621 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite sunnyday07 un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Neata!
vin sa schimb putin atmosfera. Eu sunt ZEN! Nu ma doare nimic, nu am nervi, suntem toti 4 sanatosi tun , afara cand ninge, cand ploua ... dar (vorba cantecelului ce mi-a venit acu in minte) mie mie mie mie, mie nici ca-mi pasa....! Fara un motiv anume, ma simt bine. Va pupez si va transmit starea mea zen

'Cos what I feel is the only truth for me

ca in bancul care se terminna cu "nu vand nimic, doar ma laud "

Laura, sa ramaneti tot asa indiferent de vreme si vremuri
Mergi la inceput

Lali

3859 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Lali un Mesaj Privat
Citat:
citat din mesajul lui michelle-usa

need help!!!
caut...si nu mai gasesc postul ala unde era trecomandat un medicament naturist pt colesterol.
frate-mio are colesterol mare si are nevoie si de dieta.
binentzeles ca dr. nu i-a dat absolut nimic...si ma intreaba pe mine...eu habar nu am ca noi stam inca bine cu colesterolul...asa ca nu sunt documetnata.

nu stiu ce sa-i spun si cu dieta, ca ce e bun pt/impotriva la colesterol ...nu e bun pt burta ca e balonat mai tot timpul...

ma poate ajuta cineva cu sfaturi de dieta si cu medicamentul ala naturist?

michelle
"Fear less, hope more; Whine less, breathe more; Talk less, say more; Hate less, love more; And all good things are yours"

Si eu scrisesem de Normocolesterol:

http://www.daciaplant.ro/products/view/30-normocolesterol

Mergi la inceput
Pag. din 33 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina precedenta | Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com