LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (48)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Strumph, eu i-au melatonina tot din cauza de extenuare. E super de la asta am atata energie.

Delia cum sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Strumpy nu ne dam cu sania ca ne ia vantul cu tot cu sanie, zici ca suntem in siberia asa viscol a fost la noi, veneam de la servici si nu puteam sa deschid portiera de la masina ca mi-o inpingea vantul, vb serios la noi a fost dezastru cu drumuri blocate, acum s-a mai potolit a iesit soarele..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

La multi ani cu intarziere DARIA!!!
La multi ani IOAN de IOANALES!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele Maria e mai bi ieri i-am pus un supozitor cu novocalmin, i-a scazut a mancat supa de gaina si friptura si suc de portocale si e oki , acum e paracetamol/nurofen la 8 ore, cred ca maine nu se duce la scoala, sa vedem...
somleac ce doctor tampit cum sa vada sarcina cancer ...
Strumph
mada,ai grija cu piciorul
Mary, ce faci?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Bine suntem Delia, sanatate Mariei, si noi mancam multe fructe sa ne fetim de raceala, sotul si socrul sunt raciti cobza eu cu Anda am scapat si sper sa nu luam nici un cocobaur de la ei.
Azi am cumparat plastelina si Anda e super incantata de o ora sta si o mototoleste constueste monstri si ea zice ca sunt ursuleti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele e sarbatoare mare Bunavestire!
Deci maine odihna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Am fost la concert la Tudor Gheorghe. Omul asta nu inceteaza sa ma surprinda. Mi-am incarcat bateriile. Sunt decisa sa-l iau la citit/recitit pe Marin Sorescu. De fapt as vrea sa recitesc toti autorii romani care au scris despre viata taranului roman, Lancranjan, Sararu, Rebreanu, Florin banescu un autor banatean nu cred ca ati auzit despre el dar are niste povesti din lumea satului in dulcele grai banatean de-a dreptul savuroase. Este foarte important sa stim de unde ne tragem, ce bagaj bogat cultural poarta ADN-ul nostru ca sa puteem si noi transmite mai departe, sa nu lasam copii astia in lume dezradacinati.

Na ce m-am lansat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Dedicatie pentru voi:

http://www.youtube.com/watch?v=h-MC9kTdRh4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

multumim Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Neatza, v-ati scapat adormite??

Poftiti de cafeliti.

Mergi la inceput