FIV cu ovocite donate Cap. 42

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui enique

Buna seara,

Desi n-am mai scris de ceva vreme, am continuat sa citesc ce ati postat si vreau sa le felicit pe viitoarele mamici.

Cand am scris ultima data nu stiam ce clinica sa aleg. In final am ales Reprofit Brno. Am luat legatura cu ei si intre timp am primit un plan de tratament care include si Estrofem. De cateva zile il caut si se pare ca in tara e de negasit. Timpul este destul de scurt pentru ca de joia viitoare trebuie sa incep sa-l iau. As vrea sa va rog sa-mi spuneti, daca stiti, de unde as putea sa-l procur.

Va multumesc!


daca te uiti pe prima pagina gasesti linck cu farmacia de care ai nevoie


amalia tsakoniati
23++ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Buna fetelor

O sa incep cu o imbratisare maaaaare pentru mamici, burtici si aspirante, de pe aici.

Sunt si eu o aspiranta cu state luuuuungi, vreo 15 ani de cand visez sa fiu si vreo 14 de cand umblam pe la doctori. 3FIV-uri nereusite si liste lungi de analize, investigatii, doctori, tratamente .... finalizate cu trecerea anilor si "sterilitate inexplicabila" .

Va citesc de ceva vreme si am reusit in sfarsit sa va scriu. Mai ales ca m-am decis citindu-va pe voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

pentru Amaliaro si bebelinele din burtica, foarte activa pe aici.

Ai o poza mortala . Deja stii cum vrei sa arate printesele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

enique Daca Estrofem-ul pe care il cauti trebuie sa contina 2 mg estradiol valerat atunci il gasesti in Romania sub forma tabletelor albe din produsul Cyclo-progynova. Bafta! Si mai intra sa ne povesteti cum merge tratamentul. In ce zi a CM incepi tratamentul cu estradiol?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

miracol11 Vad ca mai ai foarte putin si intri in focuri. Daca am retinut bine din cate am citit pe aici, tu urmezi in lista . Sa fie cu noroc si miracolele pe care ti le doresti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

SMAICK!!!
Sper ca sunteti bine ma gandesc mereu la voi

amalia tsakoniati
23++ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Multumesc Amalia, am vazut acea adresa. Speram sa-l gasesc mai aproape, in tara, ma gandeam ca poate cineva stie de existenta medicamentului la farmaciile din Bucuresti sau din tara, fara sa astept foarte mult. Oricum, multumesc pentru raspunsul prompt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Mirivili binei ai venit si sa fie cu noroc incercarea ta

amalia tsakoniati
23++ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Enique poti lua linistita pastilutele albe din Cyclo proginova. O sa iesi doar un pic mia scump fata de cealalta varianta.
Sa stii ca farm din cehia e f serioasa si din cate imi amintesc de la alet fete au primit pachetelul OK. bafta iti doresc. Pe cand incepi?

Miri iti doresc sa stai putin aici si sa te gravidesti repede...Tu unde si cand...?

Fetelor va

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna tuturor!
In primul rand vreau sa felicit toate mamicile si viitoarele mamici si sa le urez mult succes aspirantelor la fiv cu ovo donate
Ma numesc Nadia, am 33 ani si o sa fac fiv cu ovo donate la Reprofit. Va pup pe toate, sunteti niste luptatoare .

Mergi la inceput