Atentie soferi.. si pietoni!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ab5174 spune:

Asta chiar a avut zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AkaManah spune:

Citat:
citat din mesajul lui ab5174

Asta chiar a avut zile




Prea multe dupa parerea mea! O sa mai faca din astea si pe viitor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Michelle, daca intra un berbec in mine...eu mergand corect tot aia e.
Eu conduc de 18 ani,de fapt 17 si 8 luni.....
Eu am mers pe principiul..masina solida si sigura=protectie,sunt atatia venetici care merg si cu 100 laora prin oras,prin inghesuieli....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Pffuuuuu....m-am uitat la secventa video de sus cred ca de vreo 10 ori.

eumada - iti doresc cumpatare. Sentimentul (fals) de siguranta conferit de calitatea masinii poate duce la evenimente tragice.

Generic discutand

Calitatea tehnica a masinii nu compenseaza prostia umana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

zanatici poate vrei sa zici sau daca sunt venetici merg repede si prost ca nu cunosc locurile...
A mai zis si Capcaunul acum cateva pagini, si pe Huidu acelasi sentiment de siguranta l-o fi incercat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ab5174 spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada
[
Eu am mers pe principiul..masina solida si sigura=protectie,sunt atatia venetici care merg si cu 100 laora prin oras,prin inghesuieli....
Madalina




Tatal meu are o vorba: 'intre tine si asfalt tot patru cauciucuri sint'.

Poate asa a gindit si ala care a omorit-o pe prietena mea. Si el avea masina puternica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Nu, Ab. Este vorba de aceia care iti taie fatza prin oras. Nu semnalizeaza, nu nimic. Aia merita busiti, dc te tine si masina si asigurarea. Pe noi era sa ne omoare unul asa. Il durea la basca! Buzul nu era al lui, era angajat, ce daca il busea? Si mai sunt pretenii taximetristi, extrem de nesimtiti in trafic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Vezi Marius,daca ma faci proasta cati te aproba?

Cand nu a dat prioritate un berbec de copchil cu Z3 si mi-a taiat fatza..la ce gura de canal am luat cu masina ca sa-l evit daca nu era solida o luam cu platforma de acolo....pe ala daca l-ar amenda teapan politia...ar fi tare bine.

Insa eu cred ca tot amaratul cu logan sau masinute de astea mai modeste vor plati,iar jmecherii never.
Lucico,tu ai priceput tare bine ce am vrut eu sa spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladyJ spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Vezi Marius,daca ma faci proasta cati te aproba?


Madalina


Copiii gasesc de toate īn nimic. Adultii, nimic īn toate."


Marius nu te-a facut proasta.
A spus ca daca omul e prost, o masina considerata sigura nu il ajuta. (sa scape de prostie)

Iar cei care gonesc si incalca reguli dupa reguli sunt chiar prosti. Le lipseste capacitatea de a intelege pericolul la care se supun si ii supun pe altii.

Iar prostii cu masini puternice sunt chiar periculosi!

Si Mada, tot vorbesti de “jmecherii““ cu masini tari care incalca reguli. Tu te-ai bagat singura in categoria asta, enumerand regulile pe care le incalci si faptul ca ai masina puternica.

Eu tot mai astept sa zici ca ai exagerat.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Un preot pe tzoagla si un politzel. P: unde te duci parinte?
Preotul: cu Dumnezeu inainte, fiule!
Politzelul: ia da- te jos de pe bicicleta ca sa iti dau amenda ! N- aveti voie sa circulati doi pe ea.




Mergi la inceput