Burtici cu stelute de iulie-august 2013 (47)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Buna seara burticutelor,

Eu am tras chiulul azi dar si ieri si azi am bantuit cu sotul prin magazine cu mobilier sa vedem lucrusoare de bebe si nu numai... Ne batea gandul sa scimbam dormitorul insa are numai 3 ani de cand l-am facut si parca e pacat...


Sweety
pt a vedea pozele urmezi acesti pasi:

- intri pe gmail
- te loghezi cu userul si parola pe care ti le-am dat pe PM
-in dreapta, sus, e o imagine cu un portret, pe fundal albastru.Intri pe el
-afisati profilul
-in stanga, gasesti "FOTOGRAFII".Apesi pe el si acolo apar"ALBUMELE"

Succes!

Daca nu te descurci, sunt aici!

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Criss, Dumnezeule, ce torturi!!!

Parca sunt desenate

Felicitari!

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Cris din pacate ai dreptate lumea nu cred ca apreciaza dar sunt convinsa ca familia cu sigurantaaa .

22+
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

RLK, felicitari pt fetita!
Sa va dea Dumnezeu sanatate si muuuulte bucurii!

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui elisza13

eu iau centrum materna si contine acid folic ,dr meu mi-a spus ca sa il iau pana o sa nasc......


Acum am vazut ca esti din Ms...cine e dr tau?

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 21+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Eu f rar sunt prezenta cand ajungeti la 20 de pagini,ca asta de obicei se intampla atunci cand sunt la lucru. Eu cred ca la un moment dat ,cand ne apropiem de nastere,va trebuii sa stim cat mai multe,ca atunci si cu nasterile si cu bbei va fi greu sa ne sincronizam.
Mai ales ca eu si Paula suntem f aproape ca termen.


Dana despre hainutele second de la mamici eu am o parere f buna si sunt de mare ajutor.Eu am intalnit o fata minunata de la care am cumparat in anii acestia,are trei copii frumosi si numai hainute de calitate.Si crede-ma o pereche de blugi o gasesti la 50ron in bazar(care is de o proasta calitate) si eu luam la 10-15 lei blugi f buni calitativ.Nu-ti mai zic de compleuri de iarna care is f scumpe....deci tot respectul pentru aceste mamici care sunt cu adevarat un ajutor.
In legatura cu body,ai grija ce fel de body cumperi,pentru ca hainele de corp sunt cele mai importante,daca sunt de proasta calitate poate sa-i irite pielea copilului,sa transpire excesiv in ele.
Despre incaltaminte,o incaltaminte buna o gasesti pe la 100-200lei,chiar si mai mult. De la bazar gasesti si la 40-50lei,dar intr-o luna,doua se rup.
Eu n-am vandut nimic pentru ca imi mai doream un copil.



Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 22+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisza13 spune:

unidanad help my .............inca scriu mesaje si sunt moderata,ce sa fac sa nu mai fiu moderata si sa apar in lista ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Paula si daca iti ies bn analizele mai iei vit??? Si eu vreau sa repet analizele dar daca imi ies bine nu mai iau.

22+
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Fetele, eu iau Elevit si iau si acid folic de 5 mg. Asa a zis dr si asa am facut.

Apropos, mie mi-a prescris ultima data Omega 3+6, este bun pt creierasul lui bebita. O sa merg sa il iau maine de la farmacie.

Amalia, multa sanatate tie si puilor tai!
Sper sa scapi de raceala asta pacatoasa!

Delia, LA MULTI ANI taticului tau si scuze pt intarziere!

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elisza13 spune:

paula eu merg la dr szasz felix cristian la clinica dora medicals

Mergi la inceput