Clubul "babelor" FIV-oase 76

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

da,Qiao din pacate,timpu trece mult prea repede...nu ne mai asteapta.nu stiu cand au trecut ultimii ani,habar n-am.

mai am o pastila de augumentin.am luat 5 zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

da fetelor...viata trece pe langa noi...tocmai de asta mi-am propus s-o traiesc din plin si sa iau tot ce pot mai frumos din ea...ca de ani de zile ma simt intepenita in acelasi punct si ma gandesc...macar sa incerc sa traiesc fumos viata pe care o am daca cea pe care mi-o doresc inca nu a "venit"...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

cata dreptate ai,sami si cat de rau imi pare ca a trecut cam pe langa mine in ultimii ani...si nu pot sa ma dezmortesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o-baba spune:

Cap. 77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

si mie imi pare rau ca am irosit atatia ani...ani in care am fost incrancenata pana la epuizare...si tot ce am reusit sa fac a fost sa acumulez frustrare.

acum nu ma mai gandesc prea des la ce urmeaza sa fac...unde,cum,cand...stiu ca voi mai face FIV ca asta e singura noastra sansa...din pacate nici la o minune nu avem sansa sa speram sa apara un bebe...dar nu stiu cand se va intampla urmatoarea incercare...poate fi luna viitoare...peste 6 luni...peste 1 an...habar nu am....o sa actionez cand o sa "aud" glasul meu launtirc.
pana atunci....am pus frumusel toate dosarele cu analize si investigatii intr-un sertar....si merg mai departe.




Mergi la inceput