LMA!! Ghiocei martie-aprilie2009 *459*

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!!

ANCA

Sa fii sanatoasa, radioasa si la fel de voioasa !!



Cafea doreste cineva? noi am fost la control, suntem ok, dar ne-a mai dat tratament pana vineri ca se mai auzea putin la plamani si sa fie sigura ca ne vindecam complet
Ada e vesela si nerabdatoare sa vina vara sa ne balacim






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

ANCA o zi faina alaturi de cei dragi si sa fii rasfatata, iubita si alintata, asa cum meriti, cum visezi, cum vrei tu
si un brat de petrecere frumoasaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Oooo, avem o adolescenta care-si serbeaza majoratul! Sa ne pregatim cum se cuvine de chef, atunci;)) La Multi Ani, ANCA NICOLAE, sa fii mereu tinerica si sprintzara, in verva si plina de energie si mereu cu postari luuungi, ca stii ca mie-mi place sa le citesc (si sigur nu doar mie!;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

La multi ani Theo!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

La multi ani Theo!!!!

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
APRILIE 2011



Cine e Theo?
Azi e ziua Ancai Nicolae.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Pai bine Ina, cum cine e Theo??? E sarbatoritul de azi!!! Baietelul lui Mireal!

La multi ani Anca!!!! Iti dau un milion de pupici din tot sufletul si-ti doresc sa ramai mereu autentica si plina de viata cum te cunosc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

Pai bine Ina, cum cine e Theo??? E sarbatoritul de azi!!! Baietelul lui Mireal!

La multi ani Anca!!!! Iti dau un milion de pupici din tot sufletul si-ti doresc sa ramai mereu autentica si plina de viata cum te cunosc!

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
APRILIE 2011



Cred ca mi-as lua una in freza sa intreb cine e Mireal
Imi amintesc vag acest nick dar nu-l pot lega de un chip. Batrinetzele, deh...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

La multi ani, Anca!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina2008 spune:

Buna dimineata!

Cafea pentru toata lumea. Fiecare cum o doreste.
Ma enerveaza vremea asta ca se joaca cu noi. Sa vina o data primavara!

Bebe iarta-ma ca sunt atat de talamba! Nu te-am felicitat, nu ti-am urat, nu am admirat bubulina frumoasa! O fac acum Sa te bucure amandoua, sa fie sanatoase si voi pe langa ele - sa le fiti alaturi si sa va cresteti nepotii

Ina stai linistita ca nu iti strica nimeni freza . Oricum nu Diana

Calin, un baietel nazdravan si mamica lui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebe_shtrumf spune:

salutare!

o zi mohorata azi si frig, dar noi cum stam la caldurica, suntem bine, ieri am scos mandra mica la aer, a dormit ca un ingeras, era si soare si am profitat. amandoua eram zombi de la aer, ne-a facut asa bineeeeeeee!!!! de abia astept sa ies in foisor cu carutul si laptoapa si sa ma joc cu mandrele, Ari sa coloreze cu creta pe tabla, sa cantam, sa stam la aer toata ziulika
azi m-am delectat si eu cu o baie cu spuma atat de asteptataa, valeleu a fost super, si am iesit la tzanc cand s-a trezit buburuza mica sa pape^
vad ca ce mananc e ok pana acum, doar la ridichii s-a suparat un pic la burtica, la salata verde vad ca nu, bine nici eu nu exagerez, o frunza -2 pe zi; bag compot de ananas si ceai de lactatie la greu, apa plata si lapte, lactate, sper ca procedez bine; dc e sa ma trageti de maneca cand gresesc,
cu dulciurile sunt mai potolita, dar tot mai bag o caramea cu lapte, sau dulceata/ un cub de ciocolata; si olekutza de inka cu lapte.

Gina- stai linistita, sa fim noi sanatoase, eu va povestisem mai mult sa va oripilez un pic de conditiile minunate din spitalele de stat, dar probabil ca dupa 2 ani cand il vor termina de reabilitat p-asta judetean de la noi, or sa fie alte conditii, ma rog, nu-s curioasa, ca nu mai nasc si de faza cu nasii cu numele, in rest.......bine ca am scapat si m-am recuperat mult mai repeede ca la prima nastere.

va tzuc pe portofele, deja sunt reduceri la cizme si ghete de iarna, ce-as mai da si eu iama prin magazine, deocamdata ma multumesc cu listele date sotului, sper sa nu taie din ele

ciao!


Mergi la inceput