Multumim femeilor (obosite de noi)

Multumim femeilor (obosite de noi) | Autor: admin

Link direct la acest mesaj

ACEST MESAJ ESTE PENTRU UN ANUME TIP DE BARBATI!
Doamnelor si domnisoarelor, daca aveti acasa un astfel de specimen, nu ezitati sa-i trimiteti linkul sau sa dati un Share pe Facebook ca poate il vede si el.

MESAJ:
Dragi barbati,

Daca ajungeti din greseala pe acest subiect in loc sa ajungeti pe subiecte despre Steaua, Rapid, Dinamo, despre Nicoleta Luciu sau Adelina Pestritu, despre ultima aplicatie pentru smartphone-ul tau, s.a.m.d., va recomand sa va uitati bine la poza de mai jos:

www.desprecopii.com/Images/mom.gif" border="0">

Nu, nu este Alba ca Zapada, nu este nici o scena dintr-un preludiu erotic, este sotia/prietena/partenera ta obosita la sfarsitul zilei! Zi dupa zi!

Obosita pentru ca:
- ea se ocupa de copii cand tu esti la bere cu prietenii
- ea merge la sedintele cu parintii
- ea se trezeste noaptea cand plange cel mic
- ea plateste telefonul si cablu TV
- ea face cumparaturile zinlice
- ea gateste (in timp ce tu te uiti la Masterchef degeaba)
- ea da cu aspiratorul
- ea spala si calca
- ea inghite avansurile ieftine ale sefului in timp ce tu faci glume deplasate cu colegele de servici
- ... [puteti continua lista... raspunzand la acest subiect, ca poate il citeste]

Tu cu ce te ocupi?

Vine 8 Martie, macar acum, o zi pe an, ai sansa sa faci ceva! Do it!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

el se ocupa cu frecat nevasta la cap,ca tot nu face nimic, in timp ce el are treaba multa,cum ar fi sa citeasca nu stiu ce despre cutia de viteze, in timp ce tu, dupa gatit, spalat, culcat copilul, job, trebuie sa ii faci si intampinarea si sa te duci sa iti iei si diploma cm ca ai facut dreptul.toate astea pt ca dl a parcat aiurea si tu ai gasit portita sa iei banii inapoi pt ridicarea masinii.
dar sa fii si atenta,ca mai ai trei procese verbale de anulat, inca un job de gasit,ca oricum pe ultimele 5 le-a pierdut pt ca nu isi tine gura.................in toate astea,astepti si tu, nu o floare, nici macar un cadou, ci doar un te rog si un multumesc........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui histamina

el se ocupa cu frecat nevasta la cap,ca tot nu face nimic, in timp ce el are treaba multa,cum ar fi sa citeasca nu stiu ce despre cutia de viteze, in timp ce tu, dupa gatit, spalat, culcat copilul, job, trebuie sa ii faci si intampinarea si sa te duci sa iti iei si diploma cm ca ai facut dreptul.toate astea pt ca dl a parcat aiurea si tu ai gasit portita sa iei banii inapoi pt ridicarea masinii.
dar sa fii si atenta,ca mai ai trei procese verbale de anulat, inca un job de gasit,ca oricum pe ultimele 5 le-a pierdut pt ca nu isi tine gura.................in toate astea,astepti si tu, nu o floare, nici macar un cadou, ci doar un te rog si un multumesc........

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=167651&nm=Sebastian-Minunea-mea


"ai uitat sa fii sexi si provocatoare".... ei au mereu ultimul cuvant cand e vorba de gasit motive

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns histamina spune:

nadaflorilor,sarutmna,dar eu is multumita de cum arat;1.60, 46 de kg, 92-60-89.
iar de complimente si apropouri din partea exclusiv masculina, sincer, nu duc lipsa.
vb lui Ianu:mami,tu cand te-ai insurat cu cine te-ai insurat?
chiar asa?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui ADMIN
obosita la sfarsitul zilei!

Sfarsitul zilei?
Eu vad ca ceasul arata ora 6 fix.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui ADMIN
obosita la sfarsitul zilei!

Sfarsitul zilei?
Eu vad ca ceasul arata ora 6 fix.


E 00:30


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Citat:
citat din mesajul lui ADMIN
obosita la sfarsitul zilei!

Sfarsitul zilei?
Eu vad ca ceasul arata ora 6 fix.


E 00:30




'Cos what I feel is the only truth for me


..si soare afara! sau e lumina de la felinarul din strada?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Apoi, daca la 18:00 e asa de terminata, va dati seama cum e la 00:30!??!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Foarte adevarat.
Am tras o portie zdravana de ras.




allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Spre rusinea mea,aproape toate din enumerare se potrivesc pe dos la mine...amandoi ne ocupam egal si mult de puiuta...dar in rest...el face cele enumerate acolo....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Dar nu stii ca este obositor sa nu faci mai nimic?

Mergi la inceput