Bobocei de septembrie-octombrie 2012 (17)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

www.facebook.com/photo.php?v=2897248808340&set=vb.1773983593&type=3&theater" target="_blank">Calin va ureaza La multi ani si va daruieste ghiocei!

*****************************************Mirabela, mamik de DAVID STEFAN (21.09.2006)
si CALIN ADRIAN (25.08.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Multumesc Olivia. Pe cutia mea scrie0.9mg/pulverizare. Deci e altceva. Si a precizat sotul ca vrea pt bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Mesajul anterior e scris de aseara.
Acum: oferim si noi frezii la doamne, domnisoare si domnite si va dorim o zi a Mamei (pentru unele prima) fericita si plina de iubirea puilor mici.
Noi am avut o noapte buna pana pe le 5 cand a inceput tusea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Vai Olivia trebuie avuta mare grija cu sticlutele, am patit-o si eu la David, in loc de vigantol i-am picurat in gura glicerina cu anestezina, noroc ca nu a inghitit, de atunci ma uit pe fiecare sticluta de n ori. Am vazut si eu tortul acum, de pe mobil nu reusesc, e super super.

Carmen i-ai dat 60 ml odata? Pt prima data? Esti curajoasa, nu te joci cu o lgta, doua.

Elfica ai reusit sa ma faci sa rad cu lacrimi cu linkul ala, faza cu caprele a fost totala, rad si acum cand imi amintesc. Merci!

Alina si Mister doarme mai bine daca iese afara, ieri am iesit de 2 ori si a dormit f bine si ziua si azi noapte a dormit de la 20 la 4, nu-mi venea sa cred, mi-a facut cel mai frumos cadou, cea mai buna noapte de pana acum! Mama, i-ai dat capucino, sper ca era doar spuma de lapte, sa ne spui cum a dormit.



*****************************************Mirabela, mamik de DAVID STEFAN (21.09.2006)
si CALIN ADRIAN (25.08.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Stella daca sunt fara lapte poti sa-i faci cu lm, daca-s cu lapte, cu apa. Legat de dormit, eu il bagam in sac si am obs ca se freca cu fata de partea de pe umeri si se foia si trezea mai des, acum nu-l mai bag in el.

Adriana eu i-am dat putin Stodal dar s-a stricat la burta de la el, Corina ii daduse granule.



*****************************************Mirabela, mamik de DAVID STEFAN (21.09.2006)
si CALIN ADRIAN (25.08.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

Neata dragelor si La muuuuulti ani!!!

Mirabela, frumoasa povestea.
Linkul pus de Elfica il citisem si eu pe Fb.asa e, e fff amuzant

Ana, sanatate tie si Ilincutei si sa nu ia si cealalta motzata raceala!
Adriana, sanatate si voua.

Fata mea si-a facut obiceiul sa faca kk in fiecare dimi la trezire, pe la 9-9.39. Deja de vreo 2 sapt numai asa face. E bine, zic.
La noi o noapte buna: culcat la 12, treziri la 3, 5 si la 7 cand am luat-o lg mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuka_g spune:

La multi ani doamnelor!

S-aveti un 8 Martie de vis, o primavara minunata, un an superb si o viata fericita alaturi de cei dragi voua, in special copilasii vostri iubiti!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinuka_g spune:

mirabela superba povestea...multumim de ghiocei!

david s-a culcat la 10, trezit si supt la 12, 4, 6 si 7
kk face tot greu, azi ii dau pruna..si cred ca sun dr, am tot sperat ca se regleaza prin alimentatie...dimineata a facut 3 bobite de oaie..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Mirabela cat stodal ii dADEai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Buna dimineata,
La multi Ani! dragele mele. Sa fiti iubibile , mangaiabile, alintabile, giugulibile, rasfatabile .

Mirabela e galant Calin, isi va rasfata nevasta.
Nu am fost curajoasa cand i-am dat, nu m-am gandit ca e prea mult, dar de acum incerc sa ii dau mai putin. merg 3 zile pe suc de morcov si apoi i-as da o supa mai lunga de pastranac. Nu as vrea sa ii dau morcov fiert ca si asa e cam legat la burta.

Raportam o noapte OK, culcat la 21, trezit la 02 si 05,30 pentru papica si apoi la 07,30 ochiiii mari nu cumva sa plece Daria la scoala si el sa nu ii dea un pupic.
Ma duc astazi sa ma epilez inghinal, nu am mai fost din dec 2011, mi-a fost frica in sarcina, cred ca imi vor da lacrimile .





Mergi la inceput