Piersicute de iulie august (30)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Fetelor, si mie imi pare f rau ca nu am ajuns. Sper ca nu v-am incurcat!

Clay, Ana mea bate doua doua dar din pumni. E super caraghioasa!

Lore, mii de scuze ca nu am raspuns dar eram langa pitik si dormea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

La multi ani tuturor mamicilor.va doresc tot ceea ce imi doresc si mie...adica o viata frumoasa si sanatoasa alaturi de minunile noastre dragi.
Ma bucur ptr voi ca v ATI intalnit.ma gandesc ca a fost foarte placut.
Sanatate bolnaviorilor.
Multumim de floricele.
Oferim si noi cate un buchetel piersicutelor si mamicilor.
Va pup.somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria0408 spune:

Cafea, ceai, fresh?
O primavara frumoasa si de la noi!

Fleur il inteleg pe Eric si eu sunt bfan lamaie!

Leti imi pare rau de catelusa.

Iiuli sper ca MIhaita e bine.

Noi suntem maraiti de atata stat in casa si de atatea creme.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Salutare, salutare. Ma bucur ca v-am cunoscut fetelor. De fapt, pe fetele care nu le cunosteam. Eu m-am simtit super bine. Am fugit apoi la birou. Seara am fost la o petrecere unde nu ne-a placut deloc. Apoi ne-am carat in alta parte si a fost super.Azi , sa vedem pe unde o mai intindem. Ma duc si pe la piata, ca vreau mucenici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Buna dimi.maria mersi de ceiut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Buna dimineata. Multumim de cafeluta.
Ma bucur ca a fost frumos la intalnire.
Mai fetelor, la Aurora i s-a deschis apetitul la fructe. Mananca cam 110 g la o masa si pana acum nu am oprit-o. Am zis ca sa vad ce face. Dupa nu prea ii mai trebuie lapte. Mananca cam 40-60 ml, dar nu cred ca de foame si doar asa ca vede biberonul.Oare ii ajung fructele? Cam cat e o masa completa de fructe? Eu oricum intentionez sa ii ofer lapte in contunuare, dar asa ca idee...
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inaf78 spune:

LML VLADI! ANA sa va traiasca! mai apre un pic si face anul... :)

IIULI multa sanatate lui M!

fetelor au aparut la CORA niste paharele cu fructe de la NESTTLE si sunt la oferta de pret. sunt ambalate cate 4 paharele, gen cele de iaurt. si sunt NUMAI fructe, fara alte adaosuri, fara orez... eu am luat "salata de fructe" cu mere, pere, caise si piersici. 1 pahar are 100 ml, 4 pahare costa 15 lei.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:





La multi ani dragi mamici, sa fim sanatoase si fericite tot anul

Ina- eu am oroare de nestle, asa ca prefer hippul care e la acelasi pret.Am o cunostinta care lucreaza la nestle olanda si mi-a zis doar atat, ca ea nu mananca nimic de la nestle

Ioana parca si tu ziceai ca stii mai multe, nu?

Eu am citit dar nu va suparati daca nu raspund

Ref la intalnire, eu am fost floricica fara copchii, ieri a fost mama la mine si s-a oferit sa stea cu bb si V, Andrei era la gradi, l-am luat la 5

Mi-a placut la maxim intalnirea si locatia, o sa incep cu Ana care este o delicata iar Vladi este un scump cu niste ochi ce te hipnotizeaza, Oli cu Maia care este o buflea simpatica, a luat masa linistita la tzatzi in restaurant,
Vera- noi ne-am mai vazut, mattia era superbarbatelul mesei!Apropo, tu ai participat la conceperea lui?Ca nu se vede deloc

Carmina a avut fetita ff cuminte, statea linistita pe scaunel si urmarea pe toata lumea

Oli, Carmina, cum ati ajuns acasa cu masinile cu bbii singuri in spate?

Lore, fetita ta are niste ochi de albastru infinit, si multumesc pentru ca m-ai luat cu masina, am uitat ieri sa va multumesc
Lore a fost cea mai cea mai, a avut soata din dotare si i-a plimbat bambina pe afara in timp ce ea a stat linistita la cafea

Roxi a mai fost cu piersicutza frumoasa, a papat linistita si apoi a adormit in carucior, ziceai ca e acasa la ea, vorbareata nevoie maare

In rest, a mai fost vreo piersicutza?Ca memoria mea duce lipsa de neuroni

Asa, acum fetele fara copilasi, care au stat linistite si si-au savurat conversatiile si bauturile

Laurica , noi de ce nu am vb mai mult?

A mai fost Aruba - care ne-a servit cu delicioase macarons, yamiiii

Monica, Carmen, Ina , Ada,- fugite de la locul de munca

Am facut cunostinta cu insusi THE Tudor - un frumos si un smecherash, nu-i de mirare ca o tine pe ADA in priza

Fetelor, am uitat pe cineva?

Iuli, Ioana, v-am simtit lipsa!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

tot eu

intrucat in cei 7 ani de mamicitie am incercat multe creme, bioderma atoderm crema este de departe cea mai buna, nu e lipicioasa, e f emolienta si intra imediat in piele.Eu o dau pe bb o data la 2 zile

Eu m-am gandit la voi si as fi pus poze pe FB dar trebuie sa imi descarc aplicatia si sa imi fac cont, in fine, invers , important e ca am aflat ce trebuie sa fac, gratie Arubei care m-a luminat

Edit- sper ca nu vi s-a aplecat de la biscuitii mei!

Mergi la inceput