Piersicute de iulie august (30)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

La Multi Ani , mamicilor! E ziua noastra fetelooor! Sa fim sanatoase si sa avem numai impliniri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muraturica spune:

Buna dimineata.
La multi ani tuturori mamicilor.
Lore, multumim de cafea si sanatate multa Onutei.
Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_80 spune:

Neatza feteleeee.

La multi aaaaani! Sa fim sanatoase, fericite si iubite!

Deci pana la urma intalnirea a ramas la 1? Noi iesim cu depart la masa la 12.30, si dupa aia intentionez sa trag o fuga la voi.

Lore, poate i-ai marit cantitatea? :(

Fleur si Patrick e mai rosu in obrajorul drept, dar mi s-a mai intamplat si a trecut de la sine. Iarna mai facea de la frig si vant si ii dadeam cu cold cream. Poate si la Eric e tot de la asta, ca la voi e inca iarna...

Noi in schimb facuram o dermatita. De vreo 3 sapt i-au aparut niste pete rosiatice, mai aspre. Intai pe coate, am zis ca e de la frecat, dupa o sapt pe spate, chiar pe coloana, am crezut la fel, dar dupa aia cea de pe spate a devenit cam rosie, s-a extins si a mai aparut alta langa. Ieri am fost la dr cu el si l-a vazut. I-a dat triderm. Ma sperias sa nu fie alergie la ceva.

Pup, sper sa ne vdm la pranz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

Da, Carmen. Ora 13 a ramas!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns letitzias spune:

La multi ani mamicilor!
Dam si noi pe langa cafea o felie de tort de ciocolata.
O zi frumoasa sa aveti si intalnire placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drusu spune:

La multi ani, mamicilor!
Cred ca putem spune La multi ani si fetitelor, ca e si ziua lor!
Sa fiti fericite, bucuroase si mereu cu zambetul pe buze!
Sanatate multa copilasilor bolnaviori si mamicutelor, bineinteles.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drusu spune:

IIuli, ce fel de ulei de in folosesti, o marca anume?
Dar ulei de rapita dati copiilor?
Nici eu nu mananc carne, poate o data sau de doua ori pe an gust vreun preparat cu carne, dar nu din cauza principiilor vegane, ci pentru ca nu-mi place...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vera_l spune:

Buna dimineata dragele mele,
Ma simt altfel decat acum un an de 8 martie,acum chiar are o semnificatie ziua asta deci La multi ani mamicilor!!
Lore,multumim de cafea,am sa beau si eu una azi la intalneala(fara cofeina)Sanatate multa Onutei!
Iuli,si Mattia a avut problema asta,ca si in cazul lui Patrick i s-a tras de la frig.Are momente cand ii mai apare,spre ex dupa baie..Culmea ca atunci cand i-a aparut(cand am fost la munte)mai intai a fost rosu dupa care a devenit vinetiu ca si cum ar fi primit o lovitura in obraz
Carmen,si eu am problema lui Patrick,vad ca mi-a aparut de cateva zile dar eu am pus pe seama pielii deshidratate..o sa cumpar si eu crema,doar atat v-a zis doctora sa folositi?
Drusu,noi folosim uleiul de rapita,toate borcanelele cu legume si legume cu carne de la hipp il contin

Incerc sa ma culc o tzara(piticul deja doarme) ca's sunt terminata de oboseala.Eu si insomniile mele..
Va pup,zi frumoasa!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

La muuuulti ani, mamicilor, piersicutelor si surioarelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

La multi ani fetelor!
Noi nu stiu daca mai ajungem la intalnire caci fii-mea a decis ca tocmai azi sa isi schimbe programul si sa se culce fix la 1 de unde zilele trecute dormea de la 11 la 1.
Asta e.... daca nu ajungem poate la next meeting.

Iuli, i-ai dat fier lui Mihaita? Poate fi de la exces de fier roseata aia.

Mergi la inceput