Piersicute de iulie august (29)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

LMA Laura! Sa traiesti si sa fii sanatoasa si sa ai mult noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adarev spune:

Venim si noi repede la raport, printre niste vanzari. Sunt rupta de oboseala.LML, Gabi si DEnis din nou.Noi suntem bine.Dar, am aceeasi problema cu laptele ca nu mai bea dupa mese si nici in cantitati. Cu toate acestea mie mi se pare ca s-a umflat rau. In rest vrea companie si i s-a urcat soacra mii in cap.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Multumesc fetelor pt urari . Va invit la un

Deja astept intalnirea

Kimmy , nu am depus nici un efort pt Andrei ca sa-l fac sa fie mai cuminte , cred ca a considerat el ca este timpul .

Va pup !!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fleurdelise spune:

La multi ani Laura! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri in fiecare clipa de Andreiutul tau cel cuminte!

Noi suntem acasa azi, nu-l duc la cresa, afara e zapada cat casa...

Muraturica, felicitari pt Aurora curajoasa la vaccin.

Roxy, multumesc pt raspuns, asa e, uitasem si eu de ex. Kegel.

Bravo ca va intalniti!
Ehee, 8 martie, primavara... aici parca mai sunt luni de zile pana vine...

Pupici si seara placuta si sa primiti martisoare frumoase maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Ola ola.
Mersi de urari...si va servesc cu tort...ciorba de burta si sarmalute.
Laura...la multi ani.
Pupici tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

La multi ani Laura si Denis! Multumim fetelor de tratatii

Fleur, iar v-ati inzapezit? La noi azi a fost o zi de primavara adevarata. Am fost cu motzata afara. Am pus-o in carrier la 11.45 si la 16.30 am intrat in casa. Am platit facturile, cu toate drumurile s-a facut o ora (a dormit). Apoi am fost la mama unde am stat aproape 2 ore, timp in care a supt de 2 ori ambii sani, s-a rostogolit si batzait prin pat, facuse mamaie dovleac copt asa ca a mai papat si fata mea putin , apoi ne-am mai plimbat o ora, am cumparat cate ceva de la Mega Image si am venit si noi la casa noastra. Si cand am ajuns mi-am dat seama ca am uitat sa platesc lumina. Ziceam ca o platesc la intoarcere si am uitat! Las' ca si maine e o zi!

Aaaa, mi-a venit azi decizia (acte depuse pe 04.01). Banii inca nu


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivette spune:

In seara asta a mancat fata dovleac copt in scaunelul ei. A fost super funny. I-am pus bucati pe masa. La inceput le-a ignorat, apoi a inceput sa le striveasca si sa le niveleze frumos pe masa. Nici macar o data n-a dus mana la gura. Dupa ce le-a intins pe toata masa bine-bine a inceput sa le linga... nu de pe maini, ci de pe masa :)))
I-am mai dat eu bucati din mana mea si se intindea dupa ele cu gura si musca, sugea si inghitea. Cand termina plangea sa-i mai dau. Deci am inceput autodiversificarea
Nu s-a inecat nici o data, dar si dovleacul copt era moale, in mana se strivea si se facea piure.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

Am reusit sa mai citesc cate ceva, eram in urma cu vreo 2 zile.

balanta eu am dat-o pe Ana cu Pediatril avene pt cruste de lapte (eu nu stiam ca le zice cruste de lapte, si farmacista imi zice de cruste de lapte, eu nu ca nu-s de lapte ci sunt cruste de scalp ) am spalat-o si cu samponul din acceasi gama, crustele au trecut cam in 2-3 sapt, fara sa le dau eu jos, nu au mai aparut altele, iar samponul il folosim in continuare

LMA LAURA si DENIS !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

LML Denis si Onuta cu Intarziere (ma iarta Lore :))!

Oli, bravo pt motzata ta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drusu spune:

Ce scumpa e Maya! Frumos si promitator inceput de autodiversificare!

O primavara frumoasa sa aveti fetelor, alaturi de copilasii vostri!

Mergi la inceput