Eurovision 2013

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Cata rautate doamnelor...nimic nu ne place...nimic nu e suficient de bun...prezentarea este groaznica si prezentatorii sunt imbracati-dezbracate, interpretii nu au voce, nu au melodii bune, au rochii naspa, fetele sunt vulgare...ntz...ntz...da'ce am vrea domnule noi?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sunny71

Cata rautate doamnelor...nimic nu ne place...nimic nu e suficient de bun...prezentarea este groaznica si prezentatorii sunt imbracati-dezbracate, interpretii nu au voce, nu au melodii bune, au rochii naspa, fetele sunt vulgare...ntz...ntz...da'ce am vrea domnule noi?!


Vad ca nu s-a inteles ca mesajul asta era o gluma...nu de alta dar ca" fetele sunt vulgare si ca prezentarea e groaznica "AM ZIS CHIAR EU....E ora tarzie...oamenii obositi...n-au chef de gluma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Mi-e rau!!! cumva Turcescu e pe primul loc si Gutza pe 2 la votul publicului!??!?!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deceneus spune:

Puteti vedea imagini din culise

http://eurovision.tvr.ro/culise/index.html


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Ma grabesc sa scriu fara sa citesc.
Casa presei & turcescu = cea mai proasta melodie. Oare numai eu am impresia ca e o facatura?

Ma intorc sa citesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viviana spune:

Mi-a placut Luminita Anghel.
Celcesforaie a zis ca e melodie Golden eye de 007.

Guta a cantat frumos, fata de turcescu are voce.
Sunt foarte dezamagita. Aproape ca nici nu mai imi vine sa mai ma uit la cealalta semifinala.

Nu imi place Mircea Badea, nu ma uit la emisiunile lui.
Dezamagirea m-a facut sa-l caut special pe youtube - numai ca sa-l vad cum il ironizeaza pe turcescu.

A fost votat numai pentru nume. Eu, in locul lui m-as retrage. Daca ajunge la Eurovizion, nici nu va intra in finala.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Pe Turcescu l-au votat prietenii dar nu ai lui ci ai lui Mircea Badea.E complotul pus la cale de ei,sa ajunga Turcescu la Eurovision sa se faca de rasul curcilor.Saracul Turcescu a multumit dar nu a multumit cui trebuie.Cred a dat Badea SMS-uri cu amandoua mainile.A avut cea mai slaba melodie din concurs si e si afon...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mistral spune:

Din semifinala de aseara mi-au placut melodia Hello si picioarele Paulei Seling.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crystall spune:

Citat:
citat din mesajul lui viviana



Guta a cantat frumos, fata de turcescu are voce.
Sunt foarte dezamagita. Aproape ca nici nu mai imi vine sa mai ma uit la cealalta semifinala.



Eu am ramas masca de melodia lui Liviu Mititelu/ Guta #259;sta , m-a surprins grozav.

Nu ascult manele, nu le suport, insa melodia asta de la Eurovision 2013 - La donna di nero mie personal mi-a mers la suflet, si o ascult cu multa placere, zau - tipul are si voce foarte buna, nu ma asteptam

Chiar imi pare rau ca nu s-a calificat in finala, or fi fost totusi niste idei preconcepute ....insa s-ar putea sa ajunga pe la radio cumva.

Iat-o:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Eros Ramazzotti. Cu accente manelistice pe partea instrumentala.

Mergi la inceput