Fiv Turcia - 4

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Cristina felicitari pentru oute! bafta multa pe mai departe!
Vreau bebel bine ai venit acasa, cat despre semne nu le mai cauta ele nu apar acum, hai ca mai este putin!
Ploaiedevara bine ai venit in clubul sultanelor!

multi fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

fetele.
Cris, cum te mai simti? A fost alergie sau un simptom fals? Ai facut ceva?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciuripica spune:

Hatice ti-ai urmarit ovulatia?
Tu ovulezi in fiecare luna?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

si eu cadanele dragi!
Slaba activitate, deci ati fost ocupate. Ce ati mai facut?

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozititiv
DOAMNE AJUTA-NE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns turqoise spune:

buna seara,

bebel, cum te simti? pe cand beta? tinem pumnii stransi si iti doresc ca de 8 Martie sa ai parte de cel mai frumos cadou ever!!!

nelay, nu ne mai spui nimic, cum a mers stimularea? in ce faza esti? te asteptam cu vesti bune!!!

cristina,felicitari,ai avut o productie f buna, optati pentru IMSI?

succes fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Buna dimineata,
vine primavara, in sfarsit.
ciuripica inca nu am cumparat testele de ovulatie, dar da, am ovulatie in fiecare luna.
In martie imi voi monitoriza ovulatia cu teste sa vad daca functioneaza si in aprilie plec la teste.
Daca nu reusesc cu teste, voi alege monitorizarea prin ecografii.

Pup toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinaddr spune:

Buna dimineata.
Da a fost alergie la antibiotic. Am luat Claritine si am intrerupt antibioticul.
Astazi am facut transfer de ziua 3. Mi au pus in bebe urmand ca sambata sa mi mai puna unul. Mi a zis Tayfun ca toti cei 9 embrioni s au dezvoltat normal. Pe 10 martie fac beta.
Va pupic si bafta multa tuturor.


2 IUI nereusite Clinica de fertilizare Bucuresti, 1 FIV, 2FET nereusite Genesys Bucuresti. Sotull OK, eu relativ OK - trompa dreapta putin permisibila, trompa stanga se banuieste obstructinata. Ovar stang rasucit dupa uter.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hatice spune:

Bravo Cristina.Minunata veste.Sa fie puternici si lipiciosi si sa aveti o familie frumoasa.

Si eu sunt alergica la antobioticele de tip penicilina, ampicilina, m-a descoperit la primul fiv DR Albu, apoi am facut analize si am voie doae ciprofloxacin.Mereu am lista cu alergiile la mine cand merg la medic.
pup toate turcoaicele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploaiedevara spune:

Felicitari, cristina!!! Ai bebei cat de o echipa de ...ceva...raman si de congelat, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vreau_bebel spune:

Bravo Cri! Sa fie intr-un ceas bun! Congelati ceva si la z 3 sau lasati doar pt blasto?
Eu sunt bine, mici intepaturi si cam atat. Astept beta saptamana viitoare care sper din toata inima sa fie pozitiv.

-------------------------------------------
Un copil exprima parerea lui Dumnezeu ca lumea ar trebui sa continue (Carl Sandburg)
DOAMNE AJUTA-NE!
Eu 29,5 ani, relativ ok, sotul 31,5 ani, azoospermie obstructiva.
Fiv 1 august 2012 Bucuresti, dr. Tutunaru - o minciuna
FIV 2 - cel norocos - februarie 2013 Istanbul - Acibadem - Dr. Tayfun - Pe 8 martie anunt Beta Super Pozititiv
DOAMNE AJUTA-NE

Mergi la inceput